Działanie jagód acaiberry

Jagody acai, wkrótce po odkryciu ich przez amerykańskiego lekarza i dietetyka, stały się istnym przebojem. Choć są wyborne w smaku i stanowią hit kulinarny, jagody Acai to przede wszystkim niezwykle bogate źródło witamin, minerałów oraz składników odżywczych.
jagody na odchudzanie-bezaleMają również silne działanie odchudzające, dzięki czemu coraz częściej są wykorzystywane jako składnik tabletek odchudzających.
Jagody acai są typowym elementem flory puszczy amazońskiej.Gdyby nie to, że odkrył je amerykański dietetyk i miłośnik egzotycznych podróży, do dzisiaj nie mielibyśmy pojęcia o ich istnieniu. Byłaby to niepowetowana strata, dlatego że jagody acai są w istocie fenomenalne! Nic więc dziwnego, że mieszkańcy puszczy amazońskiej uważają je za owoce magiczne.

Wszelkie owoce jagodowe znane są z tego, że mają niesłychanie dużo łatwo przyswajalnych witamin oraz minerałów. Jagody acai biją jednak pod tym względem wszelkie inne znane nam owoce na głowę. Przede wszystkim zawierają one znaczne ilości witaminy A, C oraz E. Taka kompozycja to niesłychanie silny przeciwutleniacz. Antyoksydanty mają wszechstronne działanie:zmniejszają ryzyko zachorowania na nowotwory i spowalniają procesy starzenia się organizmu. Mało tego, w jagodach acai znajdziesz dużą dawkę takich pierwiastków jak fosfor czy potas, których najczęściej mamy niedobór, a które są bardzo ważne dla harmonijnego funkcjonowania organizmu

jagoda acaiberry_płaski brzuch

Jagody acai to bogaty w substancje odżywcze, naturalny specyfik odchudzający. Stymuluje on tempo przemiany materii. Do tego reguluje łaknienie, dzięki czemu sprawia, że jesteś w stanie jeść zdrowo i proporcjonalnie, a także unikać nagłych ataków głodu.
arka

You may also like...

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *