23 listopada we Wrocławiu kolejne spotkanie Kobieta w Biznesie

W Hotelu Doubletree by Hilton, godz. 17 00 będzie można spotkać ponad 80 przedsiębiorczych Polek, kobiet sukcesu pragnących się rozwijać i nawiązać nowe kontakty.
Zarówno w poprzednich edycjach „Kobieta w Biznesie” jak i podczas tej, trener Kaizen i umiejętności miękkich oraz organizator wydarzenia, Aneta Wątor, zadba o to, by uczestniczki poznały specjalistów motywujących do działania oraz przede wszystkim uczących sprzedaży. Tym razem, gościem specjalnym wydarzenia będzie Katarzyna Trawińska –  twórczyni i właścicielka nowej polskiej marki perfum, kosmetyków do wnętrz i środków czystości Prouvé. Ta znana wrocławska bizneswoman ma ponad 10-letnie doświadczenie w branży produktów beauty i doskonałe wyczucie trendów. Pachnące perfumami kosmetyki do domu i środki czystości to jej autorski pomysł.  Oczywiście, jak zawsze, będzie również czas na networking i zdobycie potencjalnych klientek, zgodnie z celem spotkania. Inicjatorka spotkań i mówca motywacyjny Aneta Wątor, działająca w sprzedaży już od dekady, opowie o tym jak zwiększyć jej wyniki dzięki japońskiej filozofii Kaizen.

 

Chcesz osiągać sukcesy w sprzedaży i zwiększyć rozpoznawalność swojego biznesu? A może potrzebujesz motywacji, aby pójść do przodu lub obrać inny kierunek ścieżki zawodowej? Wszystko to zdobędziesz podczas spotkania Kobieta w Biznesie – nie czekaj, ilość miejsc jest ograniczona i zdobądź swój bilet już dziś: https://kwb3wro.evenea.pl/?source=directory
Zapraszamy do dołączenia do wydarzenia na Facebooku: https://web.facebook.com/events/1554214777982882/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

źródło: newsrm.tv

You may also like...

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *