Targi Budma 2018 r. od 30 stycznia do 2 lutego

Przedstawiciele marki ChapelParket biorą udział w licznych spotkaniach branżowych; targi BUDMA są jednym z nich. Podczas poznańskiego spotkania dębowe podłogi sygnowane tym brandem są zawsze prezentowane w przestrzeni dedykowanej w szczególności projektantom, architektom oraz branżystom.

ChapelParket to jeden z pięciu partnerów BIMstrefyArchispace, która będzie się mieścić w hali 4, przy stoisku 25. Na miejscu powstanie Punkt Informacyjny BIM umożliwiający uzyskanie praktycznej wiedzy dot. narzędzi BIM. Tu będzie można skonsultować się z ekspertami wdrożeniowymi (Revit/AutoCAD/Robot/ 3ds max), jak również otrzymać bezpłatną bibliotekę CAD/BIM (zawierającą m.in. materiały marki ChapelParket) i porozmawiać z przedstawicielami producentów.

– Przestrzeń jest adresowana do profesjonalistów, ale dostęp do niej mają wszyscy zainteresowani, zapraszamy również inwestorów indywidualnych. W ubiegłych latach nasze stoisko konsultacyjne cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem, liczymy na to, że w tym roku będzie podobnie – mówi Paweł Bekas, ekspert marki ChapelParket.

Na gości targów BUDMA czekać będą m.in. próbki poszczególnych serii podłóg ChapelParket, zarówno desek, jak i klepek. W przestrzeni warsztatowej zainstalowane zostaną również kasetony z serii ChapelMinster.
ChapelParket udostępnia profesjonalistom pliki BIM, stąd przy stoisku konsultacyjnym marki widnieć będzie napis „BIM ready”.

Tegoroczne targi rozpoczną się 30 stycznia i potrwają do 2 lutego.
Aneta Dulba

You may also like...

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *