Wygrywaj nagrody w quizie Filmowej Akademii Nagród w Cinema City

Do 14 marca możesz sprawdzić swoją wiedzę o świecie filmów. Cinema City zaprasza do udziału w wyjątkowym quizie obrazkowym, dzięki któremu możesz zyskać tytuł Największego Filmowego Eksperta i wygrać atrakcyjne nagrody. Jeśli uważasz, że kino nie ma przed tobą żadnych tajemnic i lubisz dobrą zabawę, to nie zwlekaj.
Ostatnie tygodnie dla fanów kina były przesycone atmosferą napięcia i oczekiwania na werdykt, kto zdobędzie statuetki oscarowe na 90. już ceremonii wręczenia tych prestiżowych nagród. Z okazji tego ważnego wydarzenia, Cinema City zorganizowało wyjątkowy Quiz Filmowej Akademii Nagród. Pytania są w iście oskarowych kategoriach: aktor/ka, reżyser, aktor/ka drugoplanowy/a, animacja, nominacje 2018 oraz polskie akcenty związane z Nagrodami Akademii. Jeśli jeszcze nie spróbowałeś swoich sił w odgadywaniu obrazkowych skojarzeń, nie zwlekaj! Szansę na sprawdzenie swojej filmowej wiedzy i wykazania się bystrością umysłu masz tylko do 14 marca.

Zasady quizu są proste. Należy udzielić jak najwięcej poprawnych odpowiedzi, by zyskać najbardziej prestiżowy tytuł spośród: amatora, filmowego debiutanta, miłośnika popcornu, entuzjasty trailerów, pasjonata kina i wreszcie filmowego eksperta! To nie wszystko co możesz wygrać! Dla najlepszych Cinema City przygotowało też kartę Unlimited, dodatkowe bilety do kina oraz pyszne nagrody barowe.

Znakomite filmy nominowane i nagrodzone w tegorocznych Oscarach możesz obejrzeć na dużym ekranie w komfortowych warunkach w Cinema City. W repertuarze znajdziesz:

– „Trzy billboardy za Ebbing, Missouri” z genialnymi rolami Frances McDormand i Sama Rockwella,
– dramat historyczny „Czas mroku” z udziałem Gary’ego Oldmana i Kirstin Scott Thomas,
– komediodramat „Nić widmo”, gdzie fenomenalnie zagrał Daniel Day-Lewis,
– oscarową baśń dla dorosłych „Kształt wody”,
– komediodramat „Lady Bird” o tematyce kobiecej,
– oparty na faktach dramat „Jestem najlepsza. Ja, Tonya” z wybitną rolą Margot Robbie,
– sensacyjna „Czwarta władzę” z Meryl Streep i Tomem Hanksem.

Być może, któreś pytanie z Quizu Filmowej Akademii Nagród, będzie dotyczyło właśnie tych filmów? Nie dowiesz się, jeśli nie spróbujesz swoich sił. Nie pozwól, by ominęła cię świetna zabawa i szansa na zdobycie atrakcyjnych nagród.

Szczegóły konkursu znajdziesz na stronie https://filmowyquiz.cinema-city.pl/.
źródło: newsrm.tv

You may also like...

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *