Do 20 lipca możesz wygrać nowe pokrycie dachowe

Nagrodą w konkursie jest płyta falista z włóknocementumarki CREATON (nowoczesnego, bezpiecznego pokrycia dachowego). Jak wziąć udział?
Do udziału w konkursie zorganizowanym przez firmę CREATON Polska można zgłosić dom ze starym, zawierającym azbest pokryciem dachowym. Na Facebooku CREATON Polska: www.facebook.com/CREATONPolska wystarczy opublikować pod postem konkursowym w formie komentarza zdjęcie domu z dachem z azbestu i odpowiedzieć na pytanie: „Dlaczego płyta falista CREATON jest najlepsza na Twój dach?”. Wpis musi być opatrzony hasztagiem #wymieniamAZBESTzCREATON.

Zwycięzca konkursu zdobędzie płytę falistą z włóknocementu CREATON wraz z akcesoriami oraz montaż otrzymanego produktu na dachu obiektu zgłoszonego do konkursu.– Płyta falista z włóknocementu CREATON to nowoczesne, uniwersalne i ekologiczne rozwiązanie, niezawierające azbestu. Unikalny kształt fali i optymalny wymiar płyt zapewniają zachowanie walorów estetycznych na wysokim poziomie. Ułożone z nich pokrycie nawiązuje swoim kształtem do tradycyjnej dachówki esówki. Jest lekkie i łatwe w montażu– tłumaczy Robert Rudzki, Product Manager w firmie CREATON Polska, producenta wysokiej jakości pokryć dachowych i materiałów elewacyjnych.

Pomimo realizacji krajowego programu usuwania pokryć dachowych zawierających azbest, nadal można spotkać go na wielu budynkach. Dachy z tym materiałem były stosunkowo tanie, łatwe w montażu i wytrzymałe – stąd wzięła się ich popularność. Zawarte w nich włókna azbestowe stanowią zagrożenie dla zdrowia i życia człowieka. Dlatego też należy je usunąć w ściśle określony sposób i zastąpić bezpiecznymi rozwiązaniami. O tym, jak to zrobić można przeczytać na stronie:dombezazbestu.muratordom.pl.

Konkurs „Wymień AZBEST na CREATON” trwa od 14 czerwca 2018 roku do 20 lipca 2018 roku. Regulamin dostępny jest na profilu Organizatora w portalu Facebook: www.facebook.com/CREATONPolska.
Melania Wojas

You may also like...

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *