Św. Maksymilian Kolbe oddał swoje życie Maryi

Każdy może iść w Jego ślady. Nasze zadanie tu na ziemi – zostać świętym.
Wiemy, że Maksymilian jest już świętym, prowadził święte życie, za wszelką cenę dążył do świętości. Powinniśmy wzorować się na Nim i podążać za Maryją.

Jak to zrobić?

Zacznijmy od odmawiania codziennie tego aktu poświęcenia się Maryi. Ujrzymy nieprawdopodobne cuda, dostaniemy od Niej łaski licznie, wielkie i pełne Ducha Świętego. Podejmijmy czyny, a nie tylko słowa. Idźmy za przykładem Kolbego i oddajmy swoją wolę Maryi, aby Ona Matka Boga i nasza prowadziła nas wprost do Jezusa. Droga Maryjna jest GWARANTOWANA i nie ulegniemy herezji. Zawsze będziemy prowadzeni przez Maryję do Nieba, a to jest najpiękniejsze co możemy uczynić tu na ziemi – oddać się w ręce Maryi – Polskiej Królowej.

Akt poświęcenia się Niepokalanej świętego Maksymiliana Kolbe
Niepokalana, nieba i ziemi Królowo, Ucieczko grzesznych i Matko nasza najmiłościwsza. Ty, której Bóg cały porządek miłosierdzia powierzyć raczył, ja niegodny grzesznik, rzucam się do stóp Twoich kornie błagając, abyś mnie całego i zupełnie za rzecz i własność swoją przyjąć raczyła i uczyniła ze mną, wraz ze wszystkimi władzami mej duszy i ciała, i z całym mym życiem, śmiercią i wiecznością, cokolwiek Ci się podoba.

Użyj także, jeżeli zechcesz, mnie całego bez żadnego zastrzeżenia, do dokonania tego, co o Tobie powiedziano: „Ona zetrze głowę twoją”, jako też: „Wszystkie herezje samaś zniszczyła na całym świecie”, abym w Twoich niepokalanych i najmiłościwszych rękach stał się użytecznym narzędziem do zaszczepienia i jak najsilniejszego wzrostu Twej chwały w tylu zabłąkanych i obojętnych duszach, a ten sposób do jak największego rozszerzenia błogiego Królestwa Najświętszego Serca Jezusowego; albowiem gdzie Ty wejdziesz, tam łaskę nawrócenia i uświęcenia wypraszasz, przez Twoje bowiem ręce wszelkie łaski Najsłodszego Serca Jezusowego na nas spływają.

K. Dozwól mi chwalić Cię, Panno Przenajświętsza.
W. Daj mi moc przeciw nieprzyjaciołom Twoim.
K. Boże, który nieustannie wspierasz rodzinę ludzką swoim błogosławieństwem i dajesz jej wzory świętości, prosimy Cię, użycz nam za przyczyną świętego Maksymiliana łaski świętości życia i męstwa w wyznawaniu wiary. Przez Chrystusa Pana naszego.
W. Amen.
źródlo: cudajezusa.pl

You may also like...

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *