Różańcem wyprosisz wszystko – obietnica Matki Bożej

Nie narzekajmy tylko wypraszajmy nadzieję i ochronę u naszej Królowej Polski -Maryi. Odpowiedzmy na apel kapłanów, którzy się nawracają lub też się nawrócili i przewodzą duchowo naszej Ojczyźnie. Patrzmy tylko na oddanych księży i zakonników, oni nas poprowadzą.
Jeśli inne narody się nie nawracają i nie pokutują otrzymają swoją nagrodę- gorzką nagrodę. My Polacy nigdy nie tchórzymy, wiemy gdzie szukać ucieczki( jeśli się nabroiło) .. ale Maryja zawsze odpowiada tak jak pod Grunwaldem, Wiedniem, i za Jej przyczyną odzyskaliśmy Niepodległość więc mamy za co dziękować.

Podziękujmy Maryi za Jej Cuda w naszej Ojczyźnie, że są jeszcze kapłani i wierni którzy się nie poddają i nie dają się złamać.
Cudownie prowadzi nasz naród – Polskę – Jezus i bądźmy Mu wdzięczni , że nas wywyższa wśród innych narodów. Plan Boga nigdy nie będzie zatrzymany, bramy piekielne nie przemogą kościoła Jezusowego – Piotrowego – Rzymskiego. Miłości w sercach nie da się zatrzymać , mając tą świadomość chciejmy tą Miłość podtrzymywać przez wysiłek Nowenny Pompejańskiej za naszą Ojczyznę. Księżyc który jest pod Jej stopami to symbol muzułmański, to bóstwo księżycowe zostanie starte na proch.

Jak Jan III Sobieski i jego wierni Polacy stawili czoła herezji i sekcie diabelskiej tak i my Polacy dziś musimy tworzyć mury przed złem, które stoi u bram naszej Ojczyzny. Dlatego z chęcią, świadomością, wdzięcznością podejmijmy to wyzwanie dla Maryi. Niech wszystkich Bóg błogosławi przez ręce Maryi i niech Duch Święty prowadzi Polaków – Polskę do Ojca.
To cudowne zaproszenie Tej, której nie można odmówić jeśli się wierzy. Podejmijmy tą cudowną pokutę którą możemy wybłagać zwycięstwo i wzgląd u Jezusa. Pokażmy Jemu – Królowi, że mam Polakom zależy.
źródło: cudajezusa.pl

You may also like...

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *