Uzdrowienie za wstawiennictwem księdza Dolindo

O Jezu , oddaję Ci się , Ty się tym zajmij!

W imię Jezusa Chrystusa, przez Ducha Świętego bądź zdrów. Lekarze z przerażeniem wypisują go do domu a ten na drugi dzień idzie już do pracy. Tak działa Jezus przez księdza Dolindo.
Cud miał miejsce w Neapolu. Umberto był sprawnym mężczyzną który z niewyjaśnionych przyczyn uległ wypadkowi. Cały obolały z kilkoma złamaniami, zmiażdżonym ciałem w kilku miejscach. Lekarze nie dają mu już szans na przeżycie, twierdzą, że umrze za kilka godzin. Co dla ludzi niemożliwe, dla Boga przeciwnie. Jezus dba o swoje owieczki i wysyła do szpitala księdza Dolindo Ruotuolo – pokornego kapłana, który pisze o sobie, że jest niczym , nic nie znaczącym biedakiem.

Odwiedza on swojego syna duchowego w szpitalu. Modli się nad nim cierpliwie, błogosławi krzyżem chorego, który już umiera błogosławiąc Boga wzywa potężnego imienia Jezus. Pewno po cichu przyzywa Jego słynne zawołanie podyktowane przez samego Jezusa : .. Wydaje ci się to niemożliwe? Zamknij oczy i powiedz całą duszą ” Jezu, Ty się tym zajmij” . Nie bój się zajmę się i będziesz błogosławił Moje imię w uniżeniu. Tysiąc modlitw nie jest warte tyle co ten jeden akt oddania się – zapamiętaj to dobrze. Nie ma bardziej skutecznej nowenny niż ta : O Jezu, oddaję Ci się, Ty się tym zajmij!” Chory Umberto dobrze to zapamiętał i cały czas odmawia do dziś tą modlitwę. Kiedy zapadł w sen na modlitwie „świętego biednego kapłana ” – Dolindo . Wstaje bez żadnych śladów obrażeń, ten który już miał umrzeć w opinii lekarzy, wychodzi ze szpitala i jak by nigdy nic spokojnie udaje się do swojej pracy. Umberto Cervo jest emerytowanym profesorem nauk politycznych i do dziś przechowuje całą dokumentację medyczną na dowód cudownego uzdrowienia.

Ksiądz Dolindo – Ojciec Pio odsyłał często przybyłych pątników i mówił : ” Po co tu przyszliście macie tam u siebie w Neapolu świętego kapłana idźcie do niego.” Nieodkryty do tej pory jeszcze w całości święty kapłan z Neapolu , napisał tysiące stron o życiu Jezusa Chrystusa, komentarze do Pisma Świętego, książkę o Maryi, doktryny katolickie setki kazań – Jezus mu to wszystko dyktował. Przez jego ręce Jezus też działał potężne cuda i czyni to po dziś dzień. Chwalmy Boga za tego ” Świętego kapłana” i módlmy się o takich kapłanów.
Nie ulegajmy zwątpieniu , zniechęceniu, bo zawsze jest nadzieja i gwarancja , że Jezus i Jego kościół do którego należymy przetrwa wszelkie burze i zawieruchy i czasy zamętu.
Jezus to nasza siła, ufajmy Mu!!!
źródło: cudajezusa.pl

You may also like...

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *