Leasing 103% na zakup auta – bez zbędnych formalności

Minimum formalności i wiele korzyści, to zalety leasingu. Dzięki uproszczonej procedurze zakup odbędzie się szybko, łatwo i wygodnie. Dodatkowo klienci mogą skorzystać z samodzielnego regulowania wysokości rat w Leasingu Swobodnym i atrakcyjnych pakietów ubezpieczeń. W przypadku awarii lub kolizji otrzymają auto zastępcze na czas naprawy.

Promocja dotyczy nowych samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 t. dystrybuowanych przez sieć Autoryzowanych Dealerów. Oferta skierowana jest do zupełnie nowych jak i obecnych Klientów EFL, posiadających aktywną lub zakończoną umowę.

„Jesienną kampanię przygotowaliśmy w oparciu o założenia naszej platformy komunikacyjnej „To się uda!”.Jesień to tradycyjnie czas wzmożonych inwestycji naszych klientów. Dlatego proponujemy klientom możliwość zawarcia leasingu w łatwej procedurze bez dokumentów finansowych. W celu usprawnienia procesu obsługi uruchomiliśmy telebota (automatyczną telefoniczną obsługę), którego zadaniem jest prewalidacja leadów. Wszystkie nasze działania mają na celu wspieranie naszych klientów w rozwoju i spełnianiu biznesowych celów”- powiedziała Ewa Kadziewicz, Dyrektor Marketingu w EFL.
Maja Lidke

jak się oddłużyć

You may also like...

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *