Dla jakiej cery czerwona pomadka do ust?

Szminka koloru czerwonego dodaje paniom uroku i seksapilu. Warunek – musi być dobrze dobrana. W przeciwnym wypadku może szpecić. Kto, i jak może nosić czerwoną szminkę?
Czerwona szminka niekoniecznie reprezentuje jeden odcień i jedno nasycenie. Potrafi być bardzo różna, a do poszczególnych typów urody należy dobrać tę czerwień w sposób właściwy – mówi Ewa Wrzesińska.

Można wyodrębnić trzy rodzaje karnacji: jasną, średnią oraz ciemną. Osoby o cerze jasnej powinny wybierać czerwone szminki, które mają niebieskie podtony.

Niebieski kolor wychłodzi szminkę i nie tylko sprawi, że zęby będą wydawały się bielsze, lecz również wszelkie zaróżowienia na twarzy zostaną zniwelowane.

Kobiety, które charakteryzują się średnią karnacją również będą dobrze wyglądały w szminkach z podtonami niebieskimi, jednak powinny one być dodatkowo rozświetlone różowymi lub złotymi odcieniami.

Na czerwone pomadki o pomarańczowym odcieniu mogą sobie pozwolić głównie osoby o cerze ciemnej. Dobrym wyborem są również odcienie różowe, które w idealny sposób będą w stanie podkreślić ich urodę – Ewa Wrzesińska z VIPERA COSMETICS.
źródło: newsrm.tv

You may also like...

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *