Czy koronawirus jest początkiem końca czasów?

Madonna z Nieba w objawieniu w Trevignano Romano mówiła, że wirus to dopiero początek dramatu, jaki czeka ludzkość. Orędzia: w Quito, stolicy Ekwadoru, w III Tajemnicy Fatimskiej, i wiele innych jakich świadkami byli Mistycy i Święci (jeszcze za życia), mówią jasno, że ludzie mają porzucić grzechy i wrócić do Boga, bo inaczej czeka ich straszliwy koniec.
Matka Boża w Trevingano Romano mówi:
„Dzieci moje, dlaczego czekacie aż stanie się coś strasznego, żeby zbliżyć się do Boga, a kiedy wszystko jest dobrze, nie znacie swojego Zbawiciela? Dzieci moje, to nie będzie ostatni wirus, który przyjdzie z ziemi, ale spodziewajcie się innych rzeczy, trzęsienia ziemi i zarazy, świat jest tego pełny, a wielu, mimo tego wszystkiego, już oddało duszę diabłu. Dzieci, to jest czas nawrócenia, módlcie się i wierzcie w Ewangelię, ja obiecuję wam ochronę”.

Maryja wciąż prosi i ostrzega, ale ludzie, zamiast posłuchać Królowej z Nieba i tłumnie przybywać do kościołów, rezygnują z Mszy i Komunii Św.; odcinają się od Boga. A za to robią zaopatrzenie, okupują sklepy, markety i zaczynają panicznie się bać. To jednak nic nie da, bo Bóg, jeśli zechce, zdziesiątkuje ludzkość i żadne zabezpieczenia nie pomogą. Zabraknie miejsc w szpitalach, a służba zdrowia nie zdoła powstrzymać zarazy. Z tego, co Matka Boża przekazuje, po koronawirusie przyjdą kataklizmy, których nikt nie opanuje. W historii Bóg pokazał swoją moc, dlaczego ludzie nie wierzą, nie słuchają i nie myślą?

Jezus Chrystus ma nadejść wkrótce, kiedy? Tego nikt tego nie wie, ale zanim przyjdzie w chwale jako Król Wszechświata, będziemy świadkami straszliwych znaków, trzęsień ziemi i wojny.

Z objawień Maryjnych jasno wynika, że tragedia w największym stopniu ma dotknąć Włochy, Niemcy, Chiny, Rosję i USA. Ucierpi wiele państw na kuli ziemskiej. Tymczasem większość ludzi nic sobie z tego nie robi.

Włosi w końcu otworzyli świątynie, żeby wierni mogli korzystać z sakramentów. W polskich kościołach wprowadzono ograniczenia, bo ludzie twierdzą, że tam jest największe zagrożenie. Czyżby? Przecież tylko Jezus i Maryja mogą powstrzymać koronawirusa i inne zarazy oraz kataklizmy. Różaniec w rękach każdego, nawrócenie do Boga i sakramenty są lekarstwem na chorobę, która zatacza coraz szersze kręgi.

Maryja w Trevignano Romano 24 stycznia 2017 r. mówiła o III wojnie światowej, która stanie się największą tragedią ludzkości: „Módlcie się o pokój na świecie, ponieważ trwają przygotowania do wojny, w którą zaangażowana będzie Rosja, Chiny i Stany Zjednoczone”. Wojna, która wciągnie niemal bezpośrednio Stany Zjednoczone oraz Rosję, a w konsekwencji także Chiny.
W III Tajemnicy Fatimskiej jest obietnica, że Polska ocaleje, ale musimy wszyscy zjednoczyć się w kościołach, przy Jezusie i Maryi, wtedy możemy liczyć na pomoc z Nieba.
SK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *