Wojciech Amaro był w Ziemi Świętej i w Medziugorie

Po raz pierwszy poczuł bezpośredni kontakt z Bogiem.W moim domu, jako świadectwa, doświadczyłem uzdrowienia z nieuleczalnej choroby nowotworowej.

Wojciech Amaro się nawraca. To przez Maryję i prostego zakonnika – Ojca Daniela i dzięki modlitwie wspólnoty Miłość i Miłosierdzie Jezusa do której należy Wojciech. Pięknie Wojciechu każdy katolik powinien do jakiejś wspólnoty należeć i pomagać Kościołowi w szerzeniu Słowa Jezusa i Ewangelii.
Po odhaczeniu całej listy materialnych rzeczy do kupienia: domu, samochodu, sporządzeniu listy kilkudziesięciu najlepszych restauracji na świecie, w których jadłem; miejsc, które obejrzałem i wakacji, które spędziłem, dotknąłem wewnętrznej pustki. Postawiłem sobie pytanie: „Co dalej?”. Bo moje marzenia nie wykraczały poza to, co już miałem. Sposób, w jaki się rozwijam, gotuję bardzo mi odpowiada, ale nie jest tlenem, którym muszę oddychać. Czułem, że czegoś mi brakuje – zdradził gwiazdor i dodał – Byłem w Ziemi Świętej i w Medziugorie.

o-daniel-300x168Tam po raz pierwszy poczułem bezpośredni kontakt z Bogiem.W moim domu, jako świadectwa, doświadczyłem uzdrowienia z nieuleczalnej choroby nowotworowej. I to zmieniło kompletnie moje podejście do życia. Nie nawróciłem się, tylko zostałem przywrócony do wiary, bo moje dzieciństwo zawsze kręciło się wokół Kościoła.Byłem ministrantem, potem lektorem, fragmenty Pisma Świętego czytałem jeszcze w szkole średniej. Odnalezienie na nowo wiary pozwoliło mi zmienić spojrzenie na wiele rzeczy. I czuję się z tym bardzo dobrze.
– Moja wiara, obecność w kościele czy na Jasnej Górze dla wielu ludzi były szokiem, zwłaszcza po moim udziale w programie Hell’s Kitchen, który z miłością do bliźniego niewiele ma wspólnego (śmiech). Udało mi się być świadectwem dla wielu ludzi, co na pewno można postrzegać w kategoriach cudu – wyznał Amaro.

Górka przeprośna.
Warto wybrać się na każdą mszę świętą, a raz na jakiś czas do amaro-6-300x169Ojca Daniela i uczestniczyć w Mszy pod jego przewodnictwem. U pokornego sługi dzieją się zachowania wprost z czasów Chrystusowych – chromi chodzą, rodzice odzyskują potomstwo, i Jezus leczy przez jego ręce wszystkie choroby wśród ludu, demony wyją i wychodzą z ludzi.
Źródło: cudajezusa.pl

One Comment

  1. Solarz

    Panie Wojciechu,mam duży szacunek za ten radykalny. zwrot
    .Jednak są sprawy. istotnieczniejsz e niż dobra mater.Podzwiam ,jest P..wielka inspiracją dla in.osob w bl.kregu.Ja dużo wpisuje.na tzw.fejsb/733300755..FS/Cóż tu m.szczere gratulacje.Pozdr.Pana z Małżonką.Ktora j.dla Pana najw.To j.piekne.Czy m.pr.o.kr.od p.Z szacunkiem Solarz F,Z W wy/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *