Objawienie Matki Bożej w Quito – Ekwador

Dzisiejsza ohyda spustoszenia już wtedy zapowiedziana przez Jezusa i Maryję

Takie zachowania kapłanów już ponad 300 lat temu zostały przepowiedziane przez Maryję i Jezusa pokornej zakonnicy. Żyjemy w ohydzie spustoszenia, ale też Jezus daje nadzieję, że to musi się stać aby On przyszedł w chwale. Dlatego módlmy się za braci którzy pobłądzili, a sami czuwajmy by nie zostać zwiedzeni, większość kapłanów już ma oczy i serca zaślepione przez diabła, ojca kłamstwa.
Cechą kapłańską jest uprzejmość, cierpliwość, pokora i trwanie w postawie klęczącej przed Najświętszym Sakramentem w obecności Maryi. Jeśli tego nie ma to jest to fałszywe zachowanie… dlatego trzeba modlitwy, pokuty i dobrych uczynków…

Objawienie Najświętszego Serca Pana Jezusa o kryzysie w Kościele
W ostatnich dziesięciu miesiącach życia matki Marianny, która coraz częściej chorowała i cierpiała, Matka Boża objawiła się jej jeszcze kilkakrotnie. Matka Marianna była wzorem dla całej wspólnoty, ofiarowała wszystkie swoje udręki za Kościół, szczególnie w XX wieku. Pewnego dnia otrzymała łaskę wizji Najświętszego Serca Pana Jezusa, otoczonego małymi, przeszywającymi cierniami, które raniły Je okrutnie.

Pan Jezus wytłumaczył jej ich znaczenie:
„Rozumiej, że one [ciernie] oznaczają ciężkie i powszednie grzechy moich kapłanów i zakonników, których wyzwalam od świata i wprowadzam do klasztorów. To ich niewdzięczność i obojętność tak okrutnie rani Moje Serce.
Nadchodzą czasy, gdy [Moja] nauka będzie powszechnie znana uczonym i nieuczonym. Będzie się pisać wiele książek na tematy religijne, lecz praktykować te nauki i cnoty będzie niewiele dusz, święci będą rzadkością. Dlatego moi kapłani i zakonnicy popadną w zupełną obojętność. Ich oziębłość zgasi ogień Bożej miłości, w ten sposób ranią Moje Miłujące Serce tymi małymi cierniami, które widzisz. … Wiedz także, że Boska Sprawiedliwość ześle straszne kary na całe narody, nie tylko za grzechy ludzi, ale także szczególnie za grzechy kapłanów i osób zakonnych – gdyż ci ostatni powołani są, przez doskonałość swego stanu, aby stali się solą ziemi, mistrzami prawdy, powstrzymującymi Boży gniew. Porzucając swą powierzoną przez Boga misję, poniżają siebie do tego stopnia, że w oczach Boga powiększają oni jeszcze surowość kar ”.

Ostatnie objawienie Matki Bożej Dobrego Zdarzenia
Po raz ostatni Matka Boża objawiła się m. Marianie 8 grudnia 1634 roku, zapowiadając jej bliską śmierć. Ponownie z naciskiem mówiła o tym, jak ważne są spowiedź i Komunia święta, a także o ciężkiej odpowiedzialności kapłanów. Przepowiedziała różne wydarzenia, które mają mieć miejsce w XIX wieku. Mówiła również o roli klasztorów, w których zachowuje się czystość i umartwienie: „Oczyszczą one atmosferę skażoną przez tych, którzy oddają się najbardziej ohydnym grzechom i namiętnościom”.
Na prośbę m. Marianny, aby jej imię pozostało nieznane, Matka Boża odpowiedziała, że dopiero po trzech stuleciach tajemniczego milczenia objawienia te oraz jej imię zostaną ponownie odkryte. Na koniec ostrzegała, że nabożeństwo do Niej „będzie zwłaszcza w XX wieku owocować cudownie w sferze duchowej i doczesnej, ponieważ jest wolą Boga, aby zachować ten Mój tytuł oraz twoje życie dla owego wieku, kiedy zepsucie obyczajów będzie prawie powszechne, a cenne światło wiary niemal zgaśnie”.

Bo jak pasterze błądzą, to Ona przejmuje stery – proste ….
Z bardzo ciężkim sercem i żalem umieszczamy to zdjęcie głowy kościoła katolickiego, który ma być wzorem a jednak swoją postawą informuje o swojej obojętności, a także cichym popieraniu herezji.
I tak choćby chcieli to bramy piekielne nie przemogą Jezusowego kościoła, ale też do Piotra Jezus powiedział : Zejdź mi z oczu szatanie , co oznacza, że nie myśli jak Bóg , ale próbuje po swojemu coś majstrować, a wiadomo że Prawda jest tylko jedna , a Maryja zetrze łeb szatańskiemu nasieniu. Aby na imię Jezus zgięło się każde kolano.
Takie zachowanie zostało przepowiedziane 300 lat temu.
źródło: cudajezusa.pl

You may also like...

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *