Masz pomysł na biznesz, chcesz nagłośnić to co robisz? Zgłoś się do konkursu!

Zostań Bizneswoman Roku

Do 30 listopada przyjmujemy zgłoszenia do IX edycji konkursu Bizneswoman Roku.Szukamy przedsiębiorczych kobiet z całej Polski. Co trzeba zrobić? Oto instrukcja krok po kroku.
Dwie ścieżki
W konkursie Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku można wziąć udział na dwa sposoby – można zostać NOMINOWANYM lub ZGŁOSIĆ SIĘ. Czym się różnię te dwie ścieżki i jak postępować w każdej z nich?
– Biznes nadal w powszechnej świadomości jest domeną męską. Nie jest łatwo być kobietą, matką i bizneswoman. Z drugiej strony kobiecość daje nieporównywalną siłę i inteligencję emocjonalną, którą można wykorzystać z sukcesem w biznesie. Konkurs taki jak Bizneswoman Roku dodaje skrzydeł i upewnia w tym, że nasze miejsce jest właśnie w biznesie. Co więcej jest kopalnią cennych kontaktów, a te w biznesie są nie do przecenienia. Dla nas był to też moment, który pozwolił nam jeszcze bardziej uwierzyć w siebie, a wraz z pewnością siebie, przyciągnąć do Whisbear kolejne sukcesy. Konkurs Bizeswoman Roku dał nam wiele, teraz to my chcemy wesprzeć inne kobiety w ich działaniu. Z ogromną przyjemnością przyjęłyśmy miejsce w Loży Ekspertów – mówią Zuzanna Sielicka-Kalczyńska i Julia Sielicka-Jastrzębska, współzałożycielki marki Whisbear, Bizneswoman Roku 2016 i członkinie Loży Ekspertów w kategorii Start-up Roku.

NOMINACJA
Krok 1
Nominowaną można być przez osobę trzecią – przyjaciółkę, bliskich, współpracowników, znajomych, którzy doceniają nasze osiągnięcia i uważają, że powinny one być też zauważone przez innych.
Nominację przesyła się na maila: konkurs@bizneswomanroku.pl lub poprzez wypełnienie formularza on-line. Poza nazwiskiem osoby nominowanej, nominacja powinna zawierać nazwę firmy, kategorię, w której kobieta ma być nominowana, krótkie uzasadnienie oraz adres e-mail nominowanej kobiety. Na ten adres zostanie wysłana oficjalna nominacja.

Krok 2
Po zaakceptowaniu nominacji i wyrażeniu zgody na udział w konkursie, nominowana kobieta musi wypełnić formularz zgłoszeniowy w dedykowanej kategorii, który został przesłany do niej mailem. Formularz musi odesłać na adres: konkurs@bizneswomanroku.pl do 30 listopada 2017.

ZGŁOSZENIE
Czy wiesz, że nie musisz czekać na nominację, żeby wziąć udział w konkursie? Możesz zgłosić się samodzielnie! Wystarczy, że wybierzesz kategorię, w której chcesz się zgłosić, wypełnisz formularz zgłoszeniowy w dedykowanej kategorii, a następnie odeślesz go do 30 listopada 2017 r. na adres: konkurs@bizneswomanroku.pl
– Konkurs Bizneswoman Roku, dzięki wysokiemu prestiżowi, jaki został wypracowany na przestrzeni lat, gromadzi najwyższej klasy ekspertów, dzięki czemu stanowi ważny punkt w rozwoju kariery zawodowej. Wygrana w konkursie była początkiem silnego rozwoju spółki SiDLY, którą prowadzę. Dzięki uczestnictwu w projekcie i wygranej w konkursie Bizneswoman Roku w kategoriach Kobieta w Nowych Technologiach i Debiut Roku, poznałam wiele osób, z którymi nawiązałam współpracę biznesową, wyjechałam do Doliny Krzemowej, gdzie rozpoczęła się moja przygoda ze światem innowacji prosto z San Francisco, oraz nawiązałam nowe przyjaźnie. Konkurs Bizneswoman Roku jest miejscem dla każdego, kto nie boi się odważnie powiedzieć: “Mogę więcej”. Serdecznie zachęcam do uczestnictwa i trzymam kciuki za odważne kobiety tworzące przyszłość lokalnej, ale i światowej gospodarki – zachęca Edyta Kocyk, Bizneswoman Roku 2014 i członkini Loży Ekspertów w kategorii Kobieta w Nowych Technologiach.

5 RZECZY, KTÓRE WARTO WIEDZIEĆ O KONKURSIE:
1. Nominować i zgłaszać się można w następujących kategoriach:
– Moja Firma
– Start-up Roku
– Kobieta w Nowych Technologiach
– Liderka w Korporacji
– Pomysł na Biznes
2. Udział w konkursie jest całkowicie bezpłatny.
3. Zgłoszenie pod kątem formalnym ocenia nasz partner merytoryczny, Deloitte.
Następnie trafiają one do Loży Ekspertów dedykowanej kategorii. Ta wyłania finalistki. Spośród nich laureatkę wybiera JURY.
4. Wszystkie informacje o konkursie, regulamin, kryteria ocen oraz dedykowane formularze znajdziesz na naszej stronie: www.bizneswomanroku.pl

5. Korzyści
Już samo wejście do finału to szansa na nagłośnienie swoich osiągnięć, opowiedzenie o tym, co robisz, zdobycie cennych kontaktów biznesowych.
– „Sukces Pisany Szminką jest bardzo ważną inicjatywą, która wspiera i promuje kobiecą przedsiębiorczość. Konkurs «Bizneswoman Roku» nie tylko wydobywa na światło dzienne biznesowe sukcesy Polek, doceniając ich ciężką pracę, pomysłowość, wytrwałość i odwagę, ale też inspiruje inne kobiety do działania. W zeszłym roku zdobyłyśmy nagrodę w kategorii «Moja Firma». Wygrana dała nam ogromną motywację do działania i dalszego rozwoju naszej spółki. Możliwość współtworzenia tegorocznej Loży Ekspertów to dla nas wielki zaszczyt. Na co dzień wspieramy nasze koleżanki, które zdecydowały się otworzyć własne firmy, dzielimy się pomysłami, wymieniamy doświadczeniami, inspirujemy się i motywujemy się wzajemnie. To dla nas bardzo ważne, by wspierać kobiecą, polską przedsiębiorczość – przekonuje Monika Żochowska, prezes i współzałożycielka firmy Phenicoptere, Bizneswoman Roku 2015 i członkini Loży Ekspertów w kategorii Start-Up Roku.
Kobiety przedsiębiorcze nie boją się ryzykować i opowiadać o tym, co osiągnęły. Nie czekaj więc i zgłoś się do konkursu. Stać Cię Na Sukces!
więcej na https://sukcespisanyszminka.pl/bizneswoman-roku-zobacz-co-trzeba-zrobic-krok-po-kroku/

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *