Firma EKO-OKNA czeka na kandydatów do pracy

19 stycznia w PUP w Żorach przedstawicielka firmy czeka na chętnych do pracy!

W piątek od godz. 12:00 do 17:00 odbędą się spotkania z przedstawicielką firmy EKO-OKNA S.A. Tego dnia, w pokoju nr 21, wszyscy chętni do pracy na produkcji będą mogli złożyć swoje CV oraz wziąć udział w rozmowie kwalifikacyjnej.
EKO-OKNA S.A. to prężnie rozwijający się producent stolarki okiennej i drzwiowej. Tylko w ciągu ostatnich 12 miesięcy zatrudnienie w firmie znalazło ponad 1 tys. pracowników. W tym roku, przedsiębiorstwo z siedzibą w Kornicach, planuje przyjąć kolejne 400 osób.

W związku z tak dynamicznym rozwojem, w piątek 19 stycznia w Powiatowym Urzędzie Pracy w Żorach, chętni do pracy na produkcji będą mogli spotkać się i porozmawiać z przedstawicielem przedsiębiorstwa.

Co należy zabrać ze sobą? Każdy z kandydatów musi wziąć swoje dokumenty aplikacyjne. W trakcie spotkania odbędzie się już wstępna rozmowa kwalifikacyjna. Firma kontaktować będzie się tylko z tymi kandydatami, którzy spełniają niezbędne wymagania do pracy na danym stanowisku.
Przedstawiciel EKO-OKNA S.A. dostępny będzie w żorskim PUP, w godzinach od 12:00 do 17:00 w pokoju 21.
Co więcej, specjalnie dla nowych pracowników, uruchomiona zostanie dodatkowa linia autobusowa na trasie Żory-Kornice, Kornice-Żory. Firma proponuje wynagrodzenie na poziomie 1800-2500 zł netto podstawy w zależności od posiadanego doświadczenia zawodowego.

Warto pamiętać, że przez cały czas dokumenty rekrutacyjne można przesyłać na adres e-mail: rekrutacja@ekookna.pl, a informacje uzyskać pod numerem telefonu 32 / 459 15 64.
MAGDALENA MATUSIK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *