12-13 maja Konferencja dla rodziców w Poznaniu

Bycie rodzicem to najważniejsze zadanie w życiu. Przez całe życie uczymy się je wykonywać. Doświadczenia własne i obserwacje doświadczeń innych ludzi są dla nas drogowskazem.

Nie da się też jej pełnić bez uważnej obserwacji rozwoju własnego dziecka. Pomiędzy rodzicem i dzieckiem przestrzeń jest pełna nieuświadomionych oczekiwań, wzajemnych emocji, niewypowiedzianych pragnień, nierozpoznanych potrzeb, prób udanych i nieudanych. Zapraszamy na konferencję dla Rodziców organizowaną przez Klinikę Uniwersytetu SWPS Rodzina – Para – Jednostka.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie wybitny psychiatra i psychoterapeuta profesor Bogdan de Barbaro. Jego wykład poprzedzi projekcja filmu paradokumentalnego „Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham” w reżyserii Pawła Łozińskiego.

W trakcie konferencji odbędzie się wiele ciekawych warsztatów dotyczących m.in. opieki nad dziećmi chorymi onkologicznie, odchudzania nastolatków, pierwszych sygnałów uzależnienia oraz radzeniu sobie z trudnymi emocjami dziecka. Podczas konferencji rodzice będą mogli dowiedzieć się więcej na temat ról rodzicielskich, relacji matka córka i ojciec i syn, uzgadnianiu i negocjowaniu z dziećmi. Specjaliści pomogą również w kwestiach problemów z odżywianiem u dzieci. e-uzależnianiach oraz problemach z seksualnością u nastolatków.

KONFERENCJA DLA RODZICÓW: „RODZINA. TU POWSTAJE CZŁOWIEK” odbędzie się w Poznaniu dniach 12-13 maja na SWPS. Wstęp wolny

Szczegóły na stronie: https://klinika.swps.pl/aktualnosci/posty/98-konferencja-dla-rodzicow-tu-powstaje-czlowiek
źródło: newsrm.tv

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *