Polskie firmy na Kongresie Patriotyzmu Ekonomicznego

10 listopada odbędzie się Kongres Patriotyzmu Ekonomicznego, a wieczorem bal Noc Wolności organizowany przez Towarzystwa Biznesowe S.A.
W czasie uroczystej gali po raz pierwszy zostanie wręczona statuetka „Pegazy Biznesu” dla najbardziej perspektywicznych polskich firm. Zostanie też zaprezentowana lista stolic europejskich, w których swoją działalność wkrótce rozpoczną Towarzystwa Biznesowe. Do 21 grup działających w polskich miastach dołączy Zurych, Wilno, Lwów, Rzym oraz Londyn.

Towarzystwa Biznesowe powstały w 2010 roku. To przystań, miejsce spotkań i biznesowy silnik napędowy dla przedsiębiorców, którzy nie wstydzą się swojej uczciwości i przywiązania do wartości chrześcijańskich.

Wartości i ideały chrześcijańskie wcielamy w życie w codziennej pracy, biznesie i działalności społecznej, a nasi członkowie robią w grupie naprawdę świetne biznesy – tłumaczy prezes i założyciel Towarzystw Biznesowych, Maciej Gnyszka.
Wydarzenie to będzie ogólnopolskim spotkaniem firm, które mają
świadomość, że kapitał ma narodowość, a idea łącząca konsumentów, ekspertów – badaczy, polityków i polskiego biznesu jest bardzo ważna.
Kongres dotyczyć będzie zatem nie tylko spraw istotnych dla samego biznesu, ale ważnych dla całego ekosystemu patriotyzmu ekonomicznego.
Spotkanie dotyczy wyłącznie polskiego biznesu. W przeciwieństwie do
innych forów ekonomicznych, po pierwsze, wychodzimy poza sam biznes i
myślimy globalnie (polski biznes plus otoczenie). Małe i średnie przedsiębiorstwa będą mogły skorzystać z wiedzy wielkich, polskich koncernów.
Po całodniowym, bardzo napiętym programie spotkań, panelach prelegentów wśród których o wartościach w biznesie mówić będą managerowie takich firm
jak: ATLAS, GPW, UnibepS.A., Polska Grupa Zbrojeniowa, Grupa ARCHE
przeniesiemy się na wieczorną galę 8. edycji najważniejszego bal u patriotycznego „Noc Wolności”, na której zostanie wręczona „Husaria
polskiego Biznesu” – nagroda przyznawana wyróżniającym się, polskim przedsiębiorstwom, które dbają o wartości chrześcijańskie w biznesie.
Noc Wolności to przede wszystkim bal patriotyczny i dobroczynny organizowany od 2011 roku przez Fundację Dobroczynnosc.com.
Bal co roku gromadzi ponad 200 osób, a większość z nich stanowią właściciele firm i przedsiębiorcy.
Dotychczasowymi gośćmi honorowymi byli:
prezenter telewizyjny Przemysław Babiarz, krytyk kulinarny Wojciech Modest Amar, polski aktor teatralny, telewizyjny i filmowy, Marcin Kwaśny, Prof. Andrzej Zybertowicz oraz polski pisarz, publicysta Tomasz ŁysiakNa Balu odbędzie się aukcja charytatywna na rzecz Liceum Polonijnego w Warszawie. Liceum uczy Polaków ze Wschodu najwyższych wartości. Zebrane środki przeznaczymy również na pomoc w leczeniu 3-letniej Marysi, u której zdiagnozowano nowotwór mózgu

Osoby zainteresowane zaproszeniem/akredytacją na wydarzenia, proszę o kontakt.
Towarzystwa Biznesowe S.A.
kontakt: +48 508 348 224 r.chmielewski@towarzystwabiznesowe.pl
AM

http://webinar.prawnik20.pl/h0KVf4

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *