Gdzie spędzimy wakacje w tym roku?

Koronawirus zatrzymał w miejscu niemal każdą dziedzinę gospodarki. Dawniej nikt by nie uwierzył, że Świat może stanąć praktycznie w bezruchu. A jednak ten fakt zaistniał i to z powodu niewidzialnego wirusa.
Powoli jednak wracamy do rzeczywistości i jeśli nic podobnego się już nie wydarzy, zaczniemy funkcjonować normalnie.

Wakacje w kraju?
Od połowy czerwca mają zostać „odmrożone” uzdrowiska. To bardzo dobra wiadomość, bo wolnym krokiem zbliżamy się do wakacji. Większość z nas ich nie planowała ze zrozumiałych powodów. Teraz możemy zacząć powoli myśleć o wakacyjnych wyjazdach. Czy jednak osoby, które spędzały co roku urlopy zagranicą, tego lata pojadą w egzotyczne miejsca, do ekskluzywnych kurortów? To pytanie pozostaje jak na razie bez odpowiedzi.

Polskie ośrodki
Możemy się cieszyć, że uzdrowiska będą przyjmowały wczasowiczów. To dobra wiadomość dla nas wszystkich. Polskie ośrodki nad morzem, w górach czy nad jeziorami odetchną z ulgą, bo przecież funkcjonują jedynie sezonowo. Obecna sytuacja przyczyni się do oblegania naszych uzdrowisk, co nie jest bez znaczenia dla polskiej gospodarki jak ifirm, które swoje biznesy prowadzą jedynie w okresie letnim.
Jeśli więc planujemy wakacyjny wyjazd, warto już teraz rezerwować miejsce.
AM

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *