Ocalała figurka Matki Bożej – w spalonym lesie w Kalifornii

Najtragiczniejsze w skutkach pożary w Kalifornii , które pochłonęły ponad 40 osób i zaangażowały ponad 10 000 tyś strażaków i pozbawiły setki ludzi domów, mają jak się wydaje ostrzec ludzkość przed jeszcze większą karą. Ale też mają wskazać rozwiązanie którym jest Maryja dla świata.
Dowodem jest figurka Matki Bożej , która ocalała w tak straszliwym pożarze, a która powinna spłonąć lub się stopić w wyniku tak wysokiej . Wiele już było takich sygnałów z nieba, nap podczas trzęsień ziemi w Filipinach gdzie figury w przedziwny sposób ocalały a nauka nie jest wstanie wyjaśnić tego fenomenu. Matka Boża nasza Mama troszczy się o nas, woła id daje znaki z nieba aby się opamiętać aby swoją wolną wolę zwrócić ku Jezusowi i wybrać Go za swojego Pana i Boga – Jedynego Boga . Jeśli tego nie zrobimy to historia znów zatoczy krąg i przyjdzie straszliwa kara – którą już wielu mistyków przewidywało i spisało jak ma wyglądać.
Módlmy się, ofiarujmy Maryi modlitwę różańcową dla ocalenia świata i dusz które idą do piekła na zatracenie. Możemy swoją postawą to zmienić . Obudźmy się z letargu i trwajmy na modlitwie, pokucie i w postach, przed Najświętszym Sakramentem.
źródło: cudajezusa.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *