News will be here

Modne naklejki na ścianę do kuchni

Prosty i praktyczny sposób na nowoczesne wnętrze.

Tania dekoracja kuchni

Wśród aktualnych trendów wnętrzarskich panuje moda na proste aranżacje, które z łatwością można odmienić za pomocą kilku drobiazgów. Ściany i meble w neutralnych kolorach wystarczy odpowiednio udekorować, by potem w kilka chwil zmienić wygląd pomieszczenia. Naklejki na ścianę do kuchni to prosty sposób na to, by nadać prostemu wnętrzu charakteru i wyjątkowości. Nie musisz męczyć się z montażem, jak w przypadku dekoracyjnych płytek, ani obawiać kosztów i ryzyka, że za jakiś czas zapragniesz zmiany. Naklejki są łatwe w użyciu, niedrogie i bardzo efektowne.

Motywy naklejek do kuchni

Najchętniej wybieranymi wzorami do kuchni są motywy związane z jedzeniem. Soczyste limonki, słodkie truskawki, aromatyczne ziarna kawy, czy jędrne pomidory zawsze się sprawdzą. Zdjęcia owoców, warzyw, ziół, pobudzają apetyt i zachęcają do przygotowywania kolejnych pysznych dań.

Bardzo popularne są także naklejki do kuchni z napisami. Wybierz odpowiednie hasło, czy motto, które przyświeca Tobie i Twojej rodzinie. Niech przypomina o sobie każdego dnia, a gościom pokazuje co jest dla Was ważne.

Naklejki mogą także wyznaczać pewne strefy we wnętrzu. Filiżanka z kawą przy ekspresie, motyw kieliszków przy stojaku na wino, a nad stołem w jadalni napis o bliskości podczas wspólnych posiłków.

Zakryj niewygodną plamę

Poza funkcją dekoracyjną, naklejka do kuchni na ścianę może także służyć jako sposób na zamaskowanie pewnych niedoskonałości. Jeżeli masz na ścianie plamę nie do usunięcia lub po prostu zależy Ci na tym, by szybko zniknęła Ci z oczu, a nie masz czasu na malowanie całej kuchni, możesz zakryć problematyczny fragment ściany atrakcyjnym wzorem. Niby banał, ale niezwykle skuteczny. Pamiętaj, by przed użyciem naklejki, dobrze oczyścić i odtłuścić powierzchnię ściany.

Gdzie kupić naklejki na ścianę?

Najwygodniej zrobić to online. Wybierz sklep internetowy https://www.bimago.pl/naklejki-na-sciane/do-pokoju/kuchnia.html. Ponieważ specjalizuje się on w tego typu produktach, będziesz miał pewność, że są one wysokiej jakości, łatwe w montażu oraz proste w czyszczeniu.