News will be here

Garderoba – elementem aranżacji wnętrza

Jak urządzić garderobę w domu?

Niektóre rozwiązania meblowe wynoszą przechowywanie ubrań, butów i galanterii do rangi estetycznej maestrii. Garderoba, która stanowi równorzędny czy wręcz ozdobny element aranżacji wnętrza?
Dlaczego nie! Ta przypominająca elegancką witrynę sklepową pozwala pięknie wyeksponować w domu wybrane elementy konfekcji, tworzące intrygującą opowieść o jego mieszkańcach.

Rzeczywiście czasy, gdy podczas aranżowania wnętrza zastanawialiśmy się, gdzie upchnąć szafę na ubrania, by jak najmniej wadziła, odeszły w przeszłość. Modne obecnie rozwiązania polegają na inspirowaniu się designem witryn sklepowych, które w atrakcyjny sposób eksponują galanterię. ZAJC to znana i ceniona w Polsce marka produkująca zabudowy kuchenne premium. Jej propozycje są minimalistyczne, silne detalem i perfekcyjnym doborem materiałów. Tchną prostotą i szlachetnością. I takie są również proponowane garderoby. Niezwykle lekkie w odbiorze i niezwykle eleganckie. Zaprojektowane z myślą o funkcjonalności i w myśl najwyższych wymagań estetycznych.

Garderoba polskiej marki zapewnia po pierwsze pełną personalizację. Będzie dokładnie taka, jakiej potrzebujemy. W gruncie rzeczy jest to za każdym razem indywidualnie zaprojektowany mebel, w oparciu o dostępne materiały i kolory. Możemy ją dokładnie dopasować do potrzeb, zarówno praktycznych, jak i estetycznych. Pomyśleć o tym, co chcemy wyeksponować, czyli pokazać w przeszklonej witrynie, a co ukryć przed ludzkim okiem, bo jest nasze, intymne.

Luksusowy efekt całości zapewniają materiały oraz oświetlenie LED najnowszej generacji z ukrytymi, niewidocznymi źródłami, a zapewniającymi równomierną iluminację wnętrza. Ścianki garderoby pokryte są wysokiej jakości laminatem strukturalnym, który odwzorowuje najbardziej popularne gatunki drewna nie tylko pod kątem koloru i rysunku, ale również teksturalnym. W dotyku też nie różnią się od naturalnego materiału. Rama wykonana jest z aluminium – lekkiego, trwałego i odpornego metalu – i dostępna w szerokiej gamie kolorystycznej. Na przykład zgaszonej miedzi, która nadaje całości szlachetnego, matowego bliku. Elementy ozdobne, np. uchwyty szuflad wykonane są z miedzi.

Garderoba ZAJC opiera się na prostocie i szlachetnym wykończeniu. Nietrudno wyobrazić ją sobie jako ramę dla swoich ulubionych szpilek, kaszmirowego płaszcza czy też letniego, eleganckiego kapelusza. Podświetlona przyciąga wzrok i nadaje wnętrzu ciepłego, indywidualnego charakteru. Najnowszy model garderoby znajdziemy w poznańskim showroomie marki.
Jarosław Kril