News will be here

Konkurs Mrs. Poland International dla kobiet biznesu

Dla kogo konkurs Mrs. Poland International

Konkurs Mrs. Poland International odbędzie się po raz pierwszy 20 kwietnia br. w Warszawie. Ten prestiżowy, międzynarodowy projekt został stworzony ponad 30 lat temu w USA. Skierowany jest do kobiet, które osiągnęły sukces zawodowy i osobisty.

Uczestniczki konkursu Mrs. Poland International będą miały okazję zaprezentować swoje dokonania w świecie biznesu, wypracowane własnymi siłami, zaangażowaniem i odwagą. Zwyciężczyni będzie  reprezentować Polskę w Stanach Zjednoczonych podczas finałowej gali.

Konkurs Mrs. Poland International- tegoroczna edycja

Wydarzenie ma na celu uhonorowanie kobiet, które łączą w sobie piękno z inteligencją. Swoją postawą mogą motywować inne kobiety do zmian, do tworzenia własnych biznesów, zachęcać do walki o swoją niezależność oraz marzenia. W tegorocznej edycji konkursu wezmą udział kobiety z różnych części Polski, które mają na swoim koncie wiele osiągnięć zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Uczestniczki będą miały okazję zaprezentować się na scenie w kilku odsłonach, m.in. stroju narodowym, fitness, wieczorowym oraz Biznes Lady w formie video prezentacji mówiącej o swojej karierze zawodowej.

Finałowa gala konkursu Mrs. Poland International

Dyrektor konkursu Mrs. Poland International podkreśla, że nie jest to konkurs piękności, ale przede wszystkim projekt, który promuje wartości takie jak: siła charakteru, niezależność, determinacja oraz przedsiębiorczość. To przedsięwzięcie, które ma motywować i dawać siłę do budowania własnego biznesu i odważnego kroczenia ścieżkami zawodowymi w świecie mężczyzn.

– Misją konkursu jest pokazanie piękna każdej kobiety bez względu na wiek. Każda z uczestniczek osiągnęła sukces zawodowy, spełnia się w tym co robi oraz realizuje swoje pasje. Naszym celem jest umożliwienie każdej z nich opowiedzenia swojej historii sukcesu, podzielenia się ambitnymi planami na przyszłość. Podzielą się także swoją pasją i hobby. Kobiety mają wielką moc i mogą być inspiracją dla innych pań, by nie obawiały się walczyć o swoje marzenia – mówi dyrektor konkursu Iana Lutska oraz posiadaczka tytułu Mrs. Ukraine International 2017.

20 kwietnia w Renaissance Warsaw Airport Hotel

Finałowa gala konkursu Mrs. Poland International odbędzie się już 20 kwietnia w Renaissance Warsaw Airport Hotel. Będzie to wielkie wydarzenie, które z pewnością przyciągnie uwagę polskiej i międzynarodowej opinii publicznej. W wydarzeniu weźmie udział 21 uczestniczek, zarówno Polek, jak i Ukrainek oraz Białorusinek, które od wielu lat mieszkają w Polsce, odnalazły tu swoje miejsce i tworzą prężnie działające firmy.

Partnerami generalnymi konkursu są Renaissance Warsaw Airport Hotel oraz Leo Beauty Clinic, Dr. Spiller, a partnerem oficjalnym Sposa Bella.
Magdalena Ulanowska