News will be here

Figurki 3D do gier RPG

figurki 3d do gier rpg

RPG dla każdego!

Jeśli nigdy nie grałeś w gry RPG, to zawsze możesz zacząć, bo to wspaniała rozrywka. Zbierz grupę osób, które chciałyby uczestniczyć w rozgrywce. Każdy z Was wciela się w postać, wymyśloną przez siebie i tworzycie zespół.

Nad wszystkim czuwa mistrz, który układa wcześniej scenariusz. Nie musi uczyć się go na pamięć, wystarczy, że rozpisze sobie na kartonie i ma go pod ręką. Nie wymyśla własnych zasad, ale trzyma się planu. Powinien porozmawiać z grupą wcześniej, żeby wiedziała, na czym będzie polegała gra. Gracze wykonują zadania ustalone przez mistrza, pokonując wszystkie przeszkody, pułapki, zasadzki i stawiają czoło wszystkim wyzwaniom.

Mogą się wspinać, walczyć z potworem, przeskakiwać akweny wodne, wspinać się, wchodzić do jaskini oraz wykonywać wiele innych, często niebezpiecznych czynności. W RPG prowadzi się dialogi, więc umiejętności aktorskie jak najbardziej się przydają. Toczone są walki, pojedynki, więc jest akcja, co przypomina pole bitwy lub film.

O starciach i rezultatach rozmów, potyczek słownych decyduje rzut kostką. Jednym słowem, powodzenie działań każdego gracza, zależy od tego, ile oczek wyrzuci. Jeśli mu się poszczęści gra może zakończyć się wcześniej niż zakładał mistrz lub przeciwnie, trwa długie godziny.

figurki 3d

Figurki 3D do gry RPG?

Do rozpoczęcia rozgrywki potrzebna jest makieta, którą można kupić w wielu sklepach online i na Allegro. Jest ogromny wybór gotowych plansz, więc nie musisz tworzyć własnej. Każdy uczestnik wciela się w wybraną przez siebie postać.

Figurki 3D możecie zamówić poprzez stronę Hey It’s You! i pomalować według własnego uznania. Modele zostaną wykonane zgodnie z Waszymi wytycznymi, po przesłaniu zdjęcia. Każdy z graczy otrzyma postać, z którą w grze będzie się utożsamiał. Pamiętaj, że tu będą akcje, konflikty, spory. Staniecie się dla siebie nie tylko rywalami, ale czasami niebezpiecznymi wrogami.

Figurki 3D Hey Its You zastępują pionki, ale dzięki nim gra staje się bardziej realistyczna, adrenalina rośnie, bo w pewnym momencie zapomnicie, że to zwykła rozgrywka. Wprowadzając postacie na planszę, każdy z Was widzi, gdzie jest przeciwnik, który staje się zagrożeniem dla Ciebie czy innego gracza. Możesz być potworem i to niezwykle niebezpiecznym, gdy pomalujesz swoją figurkę 3D odpowiednimi kolorami.

Zabawa jest fantastyczna, o czym przekonacie się, gdy zaczniecie grać. To doskonały sposób, żeby rozwijać wyobraźnię, kreatywność, a nawet stać się strategiem. Przeniesiesz się do innego świata, ale nie wirtualnego. Masz tu kontakt z ludźmi, a nie postaciami komputerowymi.