News will be here

Satanistyczny koncert w Polsce to rytuał

Festiwal szatana w Polsce,koncert satanistyczny we wrześniu

Na satanistyczny koncert w Polsce nie godzimy się!!!! Bluźnierstwo i satanizm nie mogą stać się częścią naszej kultury. A to właśnie chce nam zafundować organizator festiwalu „Summer Dying Loud” w Aleksandrowie Łódzkim.

To nie jest zwykły koncert, ale rytuał!!! Bluźnierczy festiwal ma się on odbyć w dniach 7-9 września 2023 r., więc już teraz zalejmy burmistrza tego miasteczka falą protestów!

Satanistyczny koncert w Polsce – mówimy nie!

Satanistyczny koncert w Polsce powinien być odwołany, ponieważ satanizm w muzyce jest obecnie promowany na niespotykaną dotąd skalę!

I to chcą zafundować organizatorzy festiwalu w Aleksandrowie Łódzkim.

Zobacz, jakie przykładowe zespoły mają wystąpić na „Summer Dying Loud”:

* Hostia – określają się jako bezbożny zespół, odwrócone krzyże, naśmiewanie się z konsekracji, wokalista nosi stułę na koncertach,

* Dismember z płytami Last Blasphemies (ang. „Ostatnie bluźnierstwa”), Infestation of Evil (ang. „Infestacja zła”) czy Reborn in Blapshemies (ang. „Zrodzeni na nowo w bluźnierstwie”),

* Grieving głosi, że służy Lucyferowi, a Katatonia, że Bóg umarł.

A można by jeszcze dalej wymieniać…

przeciw festiwalowi szatana w Polsce

Festiwal – satanistyczny koncert w Polsce

Reklamowany jako najlepsza metalowa impreza w regionie, ale czy jako katolicy naprawdę przyzwalamy na mroczny, depresyjny i bluźnierczy przekaz, który jest kierowany głównie do młodzieży zgromadzonej na tym festiwalu?

Jeśli chcesz, możesz pomóc kampanii Polska Katolicka, nie laicka podjąć skuteczne działania przeciwko temu antykatolickiemu spędowi.

8 września nie jest przypadkową datą wybraną na festiwal na cześć Szatana, ponieważ jest to Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.

Warto odpowiedzieć sobie na poniższe pytania:

Czy organizatorzy celowo urządzają takie prowokacje?

Myślisz, że zdają sobie sprawę, że satanistyczne symbole były obecne na poprzednich edycjach tego festiwalu?

Czy burmistrz Aleksandrowa Łódzkiego świadomie zaprasza młodych ludzi na wydarzenie, które ukazuje rytuały okultystyczne i satanistyczne w rytm heavy metalowej muzyki?

Nie zgadzamy się na systematyczne oswajanie z mrocznym światem!

Wesprzyj naszą petycję „PRECZ Z SATANIZMEM! Odwołać bluźnierczy spęd!” darowizną, a ja wydrukuję ulotki, aby je rozdawać w centrach polskich miast oraz wykupię płatną reklamę petycji w Internecie.

festiwal Szatana w Polsce-koncert satanistyczny-petycja

Według danych policji, z roku na rok wzrasta liczba samobójstw wśród dzieci i młodzieży. Po co pogłębiać ten stan depresyjną, mroczną i satanistyczną muzyką?

Muzyka jest obecnie jednym z najważniejszych elementów nacisku na psychikę młodego człowieka.

Według danych Narodowego Funduszu Zdrowia w ciągu ostatnich pięciu lat liczba dzieci i młodzieży, które są leczone z powodu zaburzeń depresyjnych i zaburzeń nastroju wzrosła o ponad 100%.

W 2021 roku w województwie łódzkim (w nim leży Aleksandrów Łódzki) było łącznie 1 200 hospitalizacji z powodu zaburzeń nastroju, w tym depresji.

Festiwal szatana promujący zło może tylko wzmocnić ten trend.

Zdrowie psychiczne i duchowe młodzieży jest ważne. Ale najważniejsze jest jednak to, że bluźnierstwo łamie pierwsze Przykazanie Boże i jest wymierzone przeciwko Panu Bogu.

Nie ma na to naszej zgody!

Chcemy pokazać organizatorom tego bluźnierczego festiwalu oraz burmistrzowi Aleksandrowa Łódzkiego, że społeczeństwo polskie całkowicie sprzeciwia się organizowaniu satanistycznych spędów!

Liczymy na Twoją pomoc!

W trakcie tego festiwalu tysiące nieświadomych zagrożenia młodych ludzi zostanie zdeprawowanych. Pochwalą zło i przemoc, nienawiść do Boga i pogardę dla wszystkiego, co święte.

Nie możemy dopuścić, żeby odbył się ten skandaliczny festiwal satanistyczny, ponieważ toruje on drogę do buntu i nienawiści wobec państwa i porządku publicznego.

Niech nasz głos zostanie usłyszany i pomoże wywrzeć presję na Burmistrza i władze miejskie.

Dziękuję za wsparcie!

Przeczytaj również nasz artykuł: To nie jest satanistyczne?

źródło: https://polskakatolicka.org/pl/artykuly/to-nie-jest-zwykly-koncert-to-rytual