Klinika Maryi czynna całą dobę!

Z pewnością znasz lekarkę, która wyleczy każdą chorobę. Czy zwracasz się do Niej o uzdrowienie? Maryja pracuje 24h na dobę. Przyjmuje każdego i nie pyta o pieniądze. Chodzisz lub jeździsz od lekarza do profesora i wydajesz dużo pieniędzy. Wizyty i lekarstwa kosztują. Nie masz żadnej gwarancji, że Cię wyleczy. Wierzysz w to co powiedział doktor, a szczególnie z tytułem naukowym. Jest przecież prostsza i pewniejsza droga. Kierunek – Maryja. Odwiedź Jej klinikę.
7000 cudownych uzdrowień, choć w lipcu 2013 roku Kościół oficjalnie uznał tylko 69. Tak naprawdę cuda dzieją się każdego dnia, bo Maryja wysłuchuje wszystkich.
Oto kilka z nich:
Cud uzdrowienia jaki miał miejsce we francuskim sanktuarium
Problemy ze zdrowiem Danila Castelli zaczęła odczuwać gdy miała 34 lata. Zdiagnozowano u niej proces nowotworowy. W ramach leczenia usunięto jej narządy rodne oraz część trzustki. Mimo to jej stan się pogarszał. Jej mąż, lekarz, zaplanował operację w Mayo w USA (1989 r.). Chora przed podróżą udała na pielgrzymkę do Lourdes. Zdecydowała się na kąpiel w cudownej wodzie. Zaraz po wynurzeniu poczuła się zupełnie dobrze.

Pielgrzymujący z Danile do Lourdes mąż, gdy tylko ją zobaczył powiedział: „Danila, wiem, że wszystko już minęło. Wiem, że wszystko jest za nami!”.

„Dziękuje Najświętszej Maryi Pannie za całą radość, jaką otrzymała; nie tylko za radość z uzdrowionego ciała – co także jest ważne, bo zdrowie to dar od Boga i musimy je chronić i prosić o nie (…) – ale także za radość, którą Pan dawał mi przez całe moje życie, odkąd tylko pamiętam” – powiedziała w wywiadzie uzdrowiona kobieta.
Od czasu objawień Matki Bożej do Biura Lourdes ds. Obserwacji Medycznej zgłoszono już ponad 7000 cudów, z których oficjalnie uznanych przez biskupów zostało 69. Większość uzdrowionych pochodzi z Francji.

http://bezale.pl/2017/11/27/colm-john-cahill-zostal-uzdrowiony/
źródlo: cudajezusa.pl

You may also like...

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *