News will be here

Powrót do formy z batonami zbożowymi Corny BIG

Wiosenna aura, jak żadna inna, sprzyja aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Co więcej jest to również ostatni moment, aby zadbać o swoją sylwetkę przed zbliżającym się latem.

Przy wzmożonym wysiłku fizycznym nie zapominajmy jednak o corny_big_40g_apple_01_200273_cmyk.jpgdostarczaniu organizmowi odpowiedniej dawki energii. Jej pyszne źródło odnajdziemy w batonach zbożowych Corny BIG stanowiących alternatywę dla kalorycznych słodyczy.

Energia w 11 odsłonach
Batony Corny BIG to bogactwo pełnowartościowych dodatków, które nie tylko podładują nasze „akumulatory”, ale także zwalczą uczucie głodu. Do wyboru mamy aż 11 pysznych wersji smakowych: Corny BIG arachidowo-czekoladowy, Corny BIG bananowo-czekoladowy, Corny BIG brownie, Corny BIG czekoladowy, Corny BIG kokosowo-czekoladowy, Corny BIG orzechowy, Corny BIG wiśniowy w gorzkiej czekoladzie, Corny BIG żurawinowy oraz nowość Corny BIG Fruit (jabłko/owoce leśne/truskawka).

Podstawa każdego z nich to starannie wyselekcjonowane ziarna zbóż, które to powinny stanowić około 40% naszego dziennego pożywienia.corny_big_arachidowo_czekoladowy_50g.jpg Batony Corny BIG to poręczna i pyszna przekąska, którą z łatwością możemy zabrać ze sobą na przejażdżkę rowerową, wspinaczkę górską czy na plenerową siłownię. Mając go pod ręką zyskujemy pewność, że podczas ulubionych aktywności fizycznych spadek energii nam nie grozi.

Dla wszystkich amatorów wiosenny sportów marka Corny przygotowała konkurs. Wystarczy sfotografować się z batonem Corny BIG podczas aktywnego przygotowywania się do letniego sezonu. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody w postaci roweru Electra oraz voucherów na zakupy w sklepach Go Sport.

Po więcej informacji na temat konkursu oraz pysznych batonów Corny BIG zapraszamy na www.facebook.com/CornyPolska oraz na stronę internetową: www.indexfood.pl
Corny Big
Waga: 50 g
Cena rekomendowana: 2,29 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *