News will be here

Weź karierę na wakacje

Lato dla wielu z nas to nie tylko czas wypoczynku, ale również sięgania po sprawy, na które nie mamy czasu w pozostałych miesiącach roku. Takim projektem jest też praca i kariera, o których w trakcie wakacji myślą nie tylko młodzi.
Dla wszystkich chcących poprawić swoje życie zawodowe i zyskać umiejętności lepszego radzenia sobie na rynku pracy, agencja zatrudnienia Manpower, przygotowała serię spotkań pod hasłem „Lato z Manpower”, organizowanych na terenie całej Polski.
Warszawa, 13 lipca 2016 r. – „Lato z Manpower” to cykl organizowanych na terenie całego kraju szkoleń warsztatów i konsultacji, podczas których można spotkać się z konsultantami agencji, poprawić swoje CV lub też przygotować je w całości, dowiedzieć się jak skutecznie negocjować wynagrodzenie, jak zachowywać się podczas rozmowy rekrutacyjnej, zapoznać się z ofertami pracy w poszczególnych regionach, a także znaleźć zatrudnienie.
– Drzwi naszych oddziałów zawsze są otwarte na osoby poszukujące lub chcące zmienić pracę, ale tym razem przygotowaliśmy dla nich coś specjalnego, – mówi Klaudia Sokołowska z Manpower. –

Poprzez nasze środowe spotkania chcemy dać kandydatom dodatkowy oręż w walce o ich lepszą sytuację zawodową. Nie ma osoby, która nie popełniałaby błędów i każdy ma problemy w osiągnięciu swoich celów. Obserwujemy to codziennie, pomagając ludziom znaleźć pracę, która będzie szła w zgodzie z ich aspiracjami i potrzebami. Chcemy pomóc im w uniknięciu wpadek oraz zwiększeniu poczucia pewności siebie, co przełoży się na poprawę sytuacji w tak ważnym aspekcie, jakim jest praca. – dodaje przedstawiciel Manpower.

Organizowane w ramach cyklu „Lato z Manpower” spotkania adresowane są do każdego, niezależnie od wieku, płci, czy też profesji. Pomoc podczas nich znajdą zarówno osoby zmagające się z bezrobociem, jak i chcące zmienić posiadaną pracę na lepszą. Udział w nich jest bezpłatny. Spotkania odbywają się w każdą środę, w godzinach 13:00-16:00, podczas miesięcy letnich w oddziałach agencji zatrudnienia Manpower na terenie całej Polski, których lista dostępna jest na stronie firmy: http://www.manpower.pl/nasze-oddzialy/. W znalezieniu zatrudnienia warto korzystać z ofert doświadczonych i sprawdzonych agencji zatrudnienia, takich jak Manpower. Współpracując z pracodawcami z różnych branż, Manpower udziela dostępu do wielu ofert pracy, ułatwiając kandydatom jej szybsze znalezienie.

ManpowerGroup w Polsce
ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 r. wspiera firmy i kandydatów w Polsce. Organizacja posiada blisko 70 agencji i jest obecna w 44 miastach w całym kraju. ManpowerGroup oferuje unikalne rozwiązania dla firm i kandydatów poprzez: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® i Experis™. Usługi w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą i outplacement. Realizowana przez ManpowerGroup usługa outplacementu jest oparta o metodologię, materiały oraz narzędzia Right Management, światowego eksperta w obszarze zarządzania talentami i karierą. Więcej o ManpowerGroup w Polsce na stronie www.manpowergroup.pl.

O ManpowerGroup
ManpowerGroup™ (NYSE: MAN) jest światowym liderem innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy. Firma tworzy i dostarcza wysoce skuteczne rozwiązania, które pomagają firmom osiągać cele biznesowe i zwiększać konkurencyjność. Dzięki blisko 70-letniemu doświadczeniu ManpowerGroup – firma warta 20 miliardów dolarów – oferuje pracodawcom pełen wachlarz innowacyjnych rozwiązań, które podnoszą efektywność i pozwalają odnieść sukces w Erze Człowieka. Rozwiązania te są odpowiedzią na wszelkie potrzeby firm w obszarze talentów: od rekrutacji i badania kompetencji, poprzez szkolenia i zarządzanie karierą do zatrudnienia zewnętrznego, outsourcingu procesów i doradztwa personalnego.

Rozumiejąc siłę ludzkiego potencjału i cele biznesowe firm ManpowerGroup skutecznie wspiera przedsiębiorstwa i kandydatów, by osiągali więcej, niż wydawało się możliwe. Łącząc firmy z talentami, ManpowerGroup prowadzi do rozwoju przedsiębiorstw, buduje sukces osobisty i wspiera równowagę społeczną. Te silne więzi umacniają i napędzają świat pracy. Innowacyjne rozwiązania ManpowerGroup dostarczane są przez ManpowerGroup™ Solutions, Manpower®, Experis™ oraz Right Management®. Więcej o tym jak ManpowerGroup pomaga firmom odnieść sukces w Erze Człowieka na stronie www.manpowergroup.com.
Małgorzata Sacewicz-Górska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *