News will be here

Joanna Krupa, Leszek Stanek i zespół NEO maszerowali z psiakami

Psy, ich opiekunowie, gwiazdy m.in. Joanna Krupa, Leszek Stanek i członkowie zespołu NEO razem przemaszerowali przez centrum Warszawy. Tak właśnie wyglądał Wielki Marsz z Psiakami, który został zorganizowany na potrzeby kampanii „Nakarm zwierzaka ze schroniska”.

– Schroniska są przepełnione psiakami. Jestem tutaj żeby promować adopcję, żeby ludzie zobaczyli jakie są tutaj piękne psy – mówi newsrm.tv Joanna Krupa, modelka. Celem akcji „Nakarm zwierzaka ze schroniska” jest także zebranie funduszy na pożywienie dla bezpańskich psów i kotów przebywających w schroniskach. Między 27 czerwca a 25 lipca, na stronie platformy MojaKampania.pl można kupić koszulki oraz torby płócienne promujące kampanię. Prawie 70% kwoty ze sprzedaży zostanie przekazane na rzecz jednej z około 100 organizacji będących beneficjentami kampanii. – Kupujcie te śliczne koszulki żeby nakarmić zwierzaki w schroniskach, bo to jest naprawdę ważne. My możemy pójść do sklepu, możemy poprosić o pomoc, a te zwierzęta nie mogą – dodaje Joanna Krupa.

Akcja „Nakarm zwierzaka ze schroniska” to II edycja ogólnopolskiej kampanii społecznej. – Podczas pierwszej edycji kampanii, udało nam się zebrać 58 260zł, które zostały przekazane na pomoc zwierzętom ze schronisk. – Wierzymy, że w tym roku uda nam się pobić ten rekord i zebrać jeszcze więcej pieniędzy – mówi Mieszko Makówka z platformy MojaKampania.pl

Częścią akcji był Wielki Marsz z Psiakami, który wyruszył z Placu Konstytucji. Uczestnicy przeszli ulicą Marszałkowską aż do ronda Dmowskiego, następnie Alejami Jerozolimskimi do ronda De Gaulle`a i ul. Nowy Świat na Plac Trzech Krzyży. W przemarszu uczestniczyło około 100 osób: wolontariuszy i miłośników zwierząt. W akcję włączyły się również schroniska dla bezdomnych zwierząt w Celestynowie oraz „Na Paluchu”, a także Mazowiecka Fundacja Opieki nad Zwierzętami.
Joanna Krupa, modelka, Dominika Suchocka, uczestniczka marszu, Aneta Awtoniuk, behawiorystka, instruktor szkolenia psów, Tomek Dornowski, uczestnik marszu, Martyna Majszyk, uczestniczka marszu, zespół NEO
Źródło:news.tv

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *