News will be here

Piękne i jednorazowe

Polska firma Garima Sp. z o.o. w ubiegłym roku nawiązała 401121227_1_644x461_zaproszenie-do-wspolpracy-cala-polska-nakrycia-stolu-jednorazowe-wroclaw_rev002współpracę w zakresie dystrybucji jednorazowych nakryć stołowych z włoskim producentem, Gabbiano SpA, który produkuje i dystrybuuje swoje produkty w supermarketach, będąc liderem we Włoszech w sprzedaży osiągającej ponad 50 mln EUR rocznie. W Polsce te nakrycia stołowe są od niedawna przebojem w usługach cateringu i dla celów domowych.

Bo przyciągają zainteresowanie przepięknym wzornictwem.

biznes-portalpolski

Nawet jednorazowe nakrycia stołu niech nas kuszą swoim pięknem, delikatnością wzorów, eleganckim stylem.

– Zajmuję się sprzedażą w branży opakowań jednorazowych od dawna – mówi Joanna Dobrzycka, z www.Garima.pl – ale dopiero ostatnio, chyba od pół roku po raz pierwszy spotykam się z prośbami firm cateringowych o konkretne wzornictwo jednorazowych nakryć stołowych.

Dawniej nikt na kolor i wzór nie zwracał większej uwagi, bo dawniej tacki, talerzyki i kubki były bezstylowe, bez wyrazu, ot, zwykłe białe albo szare serie wytłoczone z papieru lub wyroby plastikowe, w dwóch zaledwie kolorach, brązowym lub białym i to było wszystko, co dawniej można było wybierać z oferty.

A teraz nawet pojedyncze gospodynie domowe dopytują się o kolorowe nakrycia, współgrające z ich koncepcją nakrycia stołu na większe przyjęcia domowe. Zwłaszcza w okresie komunijnym telefony urywały się z prośbami o przysłanie kolorowych nakryć24p304garima domowych. – A teraz, latem, w sezonie grillowania także zwiększyły się ilości zamówień – dodaje Joanna Dobrzycka. – Przygotowujemy już ofertę na Andrzejki w listopadzie i oczywiście kolejny wzrost zakupów nastąpi przed świętami Bożego Narodzenia i zaraz zabawy sylwestrowe będą zachęcały do zwiększonego kupowania świątecznych nakryć stołowych.

Polscy konsumenci coraz liczniej zamawiają usługi cateringu, dlatego już wiele firm tej branży zamawia wzory nakryć stołowych, najbardziej ulubione przez ich klientów.
Perlafesta Everyday łączy w sobie kolory, pasję i fantazję. Linia stworzona, aby pobudzać i uwodzić. Dla tych, którzy planują rodzinny obiad, kolację z przyjaciółmi, piknik na otwartym powietrzu czy po prostu lubią żyć oryginalnie, z gustem, radością i stylowo nakrytym stołem.

Talerze Decoplas z materiału stworzonego i opatentowanego przez Gabbiano, pozwalającego na wyprodukowanie plastikowych talerzy 27891_0jednorazowego użytku z wyśrodkowanym zdobieniem. Materiał ten w 100 procentach podlega recyklingowi, w przeciwieństwie do innych, dotąd produkowanych zwykłych talerzy z plastiku, powszechnie dostępnych na rynku. Nowy materiał doskonale więc wpisuje się w zapotrzebowanie na produkty o niskiej szkodliwości dla środowiska.

Talerze tekturowe – wyprodukowane głównie z włókien pierwotnych, a więc nie pochodzących z przerobu makulatury, z wysoką zawartością czystej celulozy.

Kubeczki zostały zaprojektowane i wytworzone z nierozerwalnych włókien PET, materiału, który świetnie sprawdza się w kontakcie z żywnością. Charakteryzują się również zadziwiającą przeźroczystością.

Serwetki stołowe – oprócz klasycznych trzywarstwowych serwetek na bazie czystej waty z celulozy wysokiej jakości, Garima wprowadza również nową linię serwetek, tłoczonych na całej powierzchni. Są one miękkie i delikatne w dotyku. Wszystkie serwetki zostały ozdobione przy użyciu specjalnego druku front&back, aby sprawiać radość kolorowo udekorowanym stołem. Ofertę zamyka nowy303garima format serwetek soft touch 38×38 cm, składanych 1/8, stworzony specjalnie z myślą o najbardziej wymagających konsumentach oraz zgodnie z zasadami prawidłowego nakrycia stołu.

Obrusy Kristal, w rolce, powstają dzięki połączeniu dwóch materiałów, papieru i polietylenu, co pozwala zapewnić im wytrzymałość oraz połysk. Są to obrusy wodoodporne, które skutecznie wytrzymują przypadki zalania stołu napojami i zupami.

Publikacja promocyjna www.Garima.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *