News will be here

CZESŁAW MOZIL I ARTUR ANDRUS ZAPRASZAJĄ DO SZKOŁY UWODZENIA

„Szkoła uwodzenia Czesława M.” trafi na ekrany 21 października. Teledysk z premierową piosenką zespołu Czesław Śpiewa i Artura Andrusa – „Trzeba mieć specjalną skrzynię” znajdzie się na ścieżce dźwiękowej filmu – komedii o mężczyznach nie tylko dla kobiet.
„Albo kobiet nie masz wcale, albo masz ich dość” – śpiewa Artur Andrus, który wraz z Czesławem Mozilem napisał i wykonał piosenkę. Dziennikarz radiowej Trójki, znany ze swojego absurdalnego poczucia humoru, żartuje, że wspólnie z Czesławem po raz pierwszy w historii udało im się napisać smutną piosenkę, która będzie promować komedię.

Czesław Mozil, który również występuje w filmie w roli głównej, tak mówi o uwodzeniu: Zawsze podziwiałem mężczyzn, którzy potrafią uwodzić kobiety. Ja sam w tym nigdy nie byłem dobry. Całe szczęście jestem muzykiem. Już samo bycie na scenie sprawia, że człowiek staje się seksowny. Gdyby nie to, nie wiem jak układałyby się moje relacje z kobietami.
„Szkoła uwodzenia Czesława M.” to historia popularnego muzyka, który niespodziewanie porzuca życie warszawskiego celebryty. Czesław M. przypadkiem trafia do Świnoujścia. Poznaje Adama i Zygmunta, byłych stoczniowców, którzy próbują rozkręcić własny biznes. Wspólnie wymyślają plan pozornie doskonały: postanawiają otworzyć pierwszą na Wybrzeżu szkołę uwodzenia dla mężczyzn. Czy dzięki niej w końcu osiągną wymarzony sukces?
Film Aleksandra Dembskiego jest ciepłą i optymistyczną historią o poszukiwaniu szczęścia i własnej drogi. To komedia o zaskakujących konsekwencjach życiowych wyborów z niebanalną ścieżką dźwiękową. Soundtrack filmu pojawi się w sprzedaży w październiku.

Czesław Mozil, wokalista, kompozytor i multiinstrumentalista, znany jest szerokiej publiczności jako lider polsko-duńskiego zespołu Czesław Śpiewa. Jego album „Debiut” został trzykrotnie wyróżniony platynową płytą. Od 2008 roku zespół nagrał pięć albumów. Urodzony w Polsce i wychowany w Danii absolwent Duńskiej Królewskiej Akademii Muzycznej to nie tylko osobowość artystyczna, ale i telewizyjna. W 2011 roku został jurorem w popularnym programie talent show „X Factor”. Rolą tytułową w „Szkole uwodzenia Czesława M.” debiutuje jako aktor pierwszoplanowy.

Aleksander Dembski za filmy „Basia z Podlasia” i „Kocham Cię jak Irlandię” został nagrodzony m.in. na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Nowe Horyzonty oraz na festiwalu debiutów w Koszalinie „Młodzi i Film”.
Źródło: news.tv

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *