News will be here

W sobotę, 24 września w Domu Muzyki i Tańca Konferencja Piękno Życia

28617_0W zabrzańskim Domu Muzyki i Tańca w najbliższą sobotę odbędzie się Konferencja Piękno Życia. Zaprasza Katarzyna Wrzos, znana specjalistka zdrowego stylu życia.

Podczas konferencji wystąpi dziewięcioro prelegentów, specjalistów z dziedziny zdrowego stylu życia i rozwoju osobistego. Spodziewanych jest 1,5 tysiąca uczestników z całego regionu Śląska, a także rejestrują się osoby nieraz z odległych miast i miejscowości, a nawet kilka osób z różnych krajów.

biznes-portalpolski

Prelekcje będą trwały po 40 minut. Prezentacje w kinowym formacie sprawią, że bez problemu można będzie swobodnie oglądać kolejne prezentacje nawet z ostatnich rzędów widowni. Koszt biletu udziału jest niski, bo każdy bilet jest dofinansowany przez firmę LR. Podczas przerw uczestnicy będą zapraszani do degustacji produktów oraz do stoiska z bezpłatnymi zabiegami Anti Aging oraz przeprowadzane będą analizy składu ciała, konsultacje lekarskie, dietetyczne i kosmetologiczne.

Godzina będzie przeznaczona na przerwę obiadową w restauracji artystycznej Domu Muzyki i Tańca oraz przewidziano czas na spotkania networkingowe służące nawiązywaniu osobistych kontaktów i wymianie doświadczeń.

Gościem specjalnym będzie Krzysztof Ignaczak, sportowiec drużyny będącej Mistrzem Świata w piłce siatkowej i Ambasador marki LR Health & Beauty od 2015 roku.

Panel biznesowy poprowadzą: Anna Ozimek, Country Manager LR Polska, Sebastian Bako, Managing Director CEE LR, Stefania Pisarzowska, Srebrny Menadżer Organizacji LR Polska, Monika Ziętkowska, Menadżer Organizacji LR Polska.

Natomiast Katarzyna Wrzos, dietetyk, znana specjalistka zdrowego stylu życia, podczas Konferencji Piękno Życia poprowadzi panel na temat koncepcji Body Mission.

Przewidziano osiem stanowisk obliczania współczynnika BMI oraz TEA-BAR. Będzie także możliwość skorzystania z profesjonalnych porad dietetyków oraz skosztowania kompozycji herbat z Czystka i Figu Active.

Konferencja Piękno Życia odbędzie się w sobotę, 24 września br., rozpocznie się o godz. 9 w zabrzańskim Domu Muzyki i Tańca, ul. Gen. De Gaulle’a 17, bilety są do nabycia na stronie www.WrzosKatarzyna.pl

Katarzyna Wrzos, dietetyk
Z wykształcenia jestem psychodietetykiem, dlatego głównym moim celem jest, aby po prostu polubić zdrowe odżywianie. Dieta to sposób odżywiania, nie odchudzania. Pasjonuję się fito związkami i naturalną suplementacją.

Marek Fischer, dietetyk
Dietetyką interesuję się już od najmłodszych lat, ponieważ od zawsze borykałem się z problemami z wagą oraz samopoczuciem. Nigdy nie decydowałem się na proste rozwiązania i starałem się maksymalnie poznawać swoje ciało oraz organizm. Dzięki metodzie prób i błędów ciągle się rozwijam, a każdą nowinkę zawsze sprawdzam na sobie. Moi pacjenci oraz podopieczni są zdrowsi, wytrzymalsi, silniejsi i szybsi ode mnie. Poświęcam im każdą swoją chwilę oraz staram się poznać ich każdy problem od podszewki, Moje podejście do żywienia oraz diagnostyki pacjentów opiera się na wspólnym zaufaniu oraz wytężonej pracy obu stron.

Podczas Konferencji Piękno Życia przybliżę tematykę mikroflory jelit oraz nietolerancji pokarmowych.

Dr n. med. Rosława Kluza, dietetyk
Podczas Konferencji Piękno Życia powiem o możliwościach35zabrze naturalnego wsparcia organizmu. Od lat wykorzystuję w swojej praktyce produkty z portfolio LR (żele Aloe Vera, Colostrum czy Czystek), dlatego moim głównym celem będzie przedstawienie korzyści z regularnego stosowania.

Gość specjalny: Krzysztof Ignaczak, Ambasador marki LR Health & Beauty od 2015 roku, Mistrz Świata w piłce siatkowej

Więcej informacji udziela Katarzyna Wrzos www.WrzosKatarzyna.pl
gsm: +48 509 733 820, email: wrzos.katarzyna[@]gmail.com
Źródło: portalpolski.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *