News will be here

Przepowiednia Ojca PIO o końcu czasów

Przeżyje tylko 1/3 ludzkości… Na zachodzie ziemia zniknie, a powstaną nowe lądy. Polacy wracajcie do Polski !!!

Ojciec Pio wywodził się z zakonu Kapucynów. Był pasjaczłowiekiem naznaczonym stygmatami na boku, stopach, dłoniach.15 stycznia 1957 miał objawienie. Przyszedł do niego Jezus Chrystus i opowiedział mu o zagładzie jaką przeżyje świat, a także o jej następstwach.

„Przyjdę na ten przeładowany grzechem glob ziemski
z przerażającym wyciem grzmotów. Przyjdę w mroźną noc zimową. Gwałtownie wzmagające się wiatry poprzedzą wielkie zamieszanie na ziemi, która drżeć będzie na skutek gwałtownych wstrząsów. Błyskawice i pioruny z ognistych chmur będą zapalać i obracać w popiół wszystko, co miało związek z grzechem i cokolwiek było nim zagrożone lub spodlone. To wszystko będzie zniszczone. Powietrze będzie przesycone dymiącymi gazami. Duszące dymy oraz podmuchy trąb powietrznych będą zmiatać i niszczyć wszystko. Wspaniałe budowle legną w gruzach.

wojna-1-300x244Od Budapesztu do Norymbergii i od Drezna do Berlina linie te będą zajęte wojskiem. Trzecia linia będzie przebiegać od Zagłębia Ruhry po Królewiec. Potem przylecą z południa czarne i szare ptaki z taką mocą, że zmienią niebo i ziemię. Główna kwatera wojsk – Kiersberg koło Bonn. Pierwsza bomba wpadnie do kościoła w Bawarskim Lesie. Wszystko zostanie zniszczone i nikt nie może tych stron przekroczyć. Dużo materiału niszczycielskiego spadnie na ziemię. Oto tam jadą czołgi przez chaty i domy, w tych pojazdach siedzą ludzie, ale ich ciała zwisają, bo są martwi, lecz dookoła z twarzami czarnymi. Wskutek powodzi zginą wsie i miasta. Południowa Anglia z północnym brzegiem zniknie, Szkocja ocaleje. Na zachodzie ziemia zniknie, a powstaną nowe lądy. Zginą Nowy Jork i Marsylia. Paryż będzie zniszczony w dwóch trzecich. Reisten, Augsburg, Wiedeń zostaną oszczędzone. Augsburg i kraje na południe od Dunaju nie odczują skutków wojny.
W trakcie trwania tych wojen zginie więcej ludzi nią w dwóch wojnach światowych razem wziętych. Po kilku latach od tego tragicznego nawiedzenia świata, przyjdą złote czasy”.

wojna-4-300x195Tu nie może być pomyłki , chyba , że świat się nawróci , co jest mało prawdopodobne . Niech Polacy wracają do kraju, tu im się nic nie stanie. Polska już się opamiętuje, jeśli wytrwa i ogłosi Chrystusa Królem Polski to nie zginie i będzie w złotych czasach przewodzić już w nowym świecie innym narodom. Zginą Nowy Jork, Waszyngton zostanie doszczętnie zniszczony, za to że będzie w szkołach deprawować najmniejszych – USA wprowadzają satanizm do szkół. Będzie za to spalona ogniem.

Od dziś zacznij odmawiać 1 koronkę do Bożego Miłosierdzia dziennie o obudzenie kapłanów z letargu i ich nawrócenie. Ponieważ to w ich ręce skrył się Jezus. Módlmy się o świętość kapłanów. Kapłani są jak rynny , udrożnijmy ich, a łaski będą płynąć w gobbi-172x300obfitości i całym strumieniem.
Tylko w Bogu nadzieja nasza więc ufaj całym swoim sercem i wierz, że dla Boga nie ma nic niemożliwego. Niech was wszystkich Bóg błogosławi przez ręce Maryi i Św. O. Pio.
Żyjemy już w końcu czasów, koniec czasów to nie koniec świata. Trzeba pamiętać, że teraz jest koniec czasów. To dwa oddzielne terminy. Maryja o nich mówi w tej książce.

Źródło: cudajezusa.pl

2 Comments

  1. Greg.

    Nie wiem jak to przyjmować. Zdanie: W trakcie trwania tych wojen … otwiera się cudzysłowem, za to nie jest drugim domknięte i nie wiadomo, czy to są słowa O. Pio, czy dopisane przez prowadzącego tą stronę, i czyje słowa pochodzą od zakonnika a które od Autora tej strony. Nie wiem, czy to też zamierzone, czy skutek nieuwagi, przeoczenia. Manipulację staram się wykluczyć, domniemywając dobrej woli Prowadzącego. Oczekiwałbym jednak więcej staranności dziennikarskiej, w przyszłości, bo portal interesujący i przecież potrzebny 🙂 Z Panem 🙂

    1. Aneta Malanowska

      Dziękujemy Panu za zwrócenie uwagi:) Tak był zbędny cudzysłów, przepraszamy za ten błąd. To są słowa Pana Jezusa, które dokładnie przekazał Ojciec PIO. Nie ma ingerencji naszej redakcji. Przepowiednia brzmi okrutnie. Pozdrawiamy redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *