News will be here

„Wielka Pokuta” na Jasnej Górze

5 października 2016 „Wielka Pokuta” na Jasnej Górze. Przebłaganie Boga za wszystkie grzechy popełnione w Polsce. To wydarzenie może zmienić bieg historii.

Pokuta to potężne narzędzie do walki ze złem. Pokuta jest kluczem do Bożego Miłosierdzia. A dzisiaj bardzo potrzebujemy Miłosierdzia, które może odwrócić bieg historii, każdego z nas i świata całego.

15 października, w Dzień Dziecka Utraconego, w święto Teresy Wielkiej, w wigilię wyboru Jana Pawła II na papieża wszyscy jesteśmy zaproszeni na Jasną Górę, do stóp Maryi, do duchowego serca Polski na „Wielką Pokutę”.

wielka_pokuta-723x347_c

To będzie dzień potężnej modlitwy przebłagalnej i uwalniającej nad Polską. Modlitwy potężnej jak Trąby Jerycha, tam na Jasnej Gorze przy boku Tej, która zawsze nas broniła i zada ostateczny cios szatanowi i złu.

Spotkajmy się, aby zburzyć mury zła i grzechu budowane w naszej Ojczyźnie przez wieki i pokolenia.

Naród Polski jest podzielony, coraz więcej w nas zniechęcenia, złości, zawiści, zazdrości i nieczystości. Wielu z nas żyje w lęku, często w depresji, niepewności. To są owoce grzechów, które popełniliśmy, my i nasi przodkowie.

Przez pokutę i przebłaganie módlmy się uwolnienie od sił zła każdego z nas, naszych rodzin, struktur, układów, instytucji.

Zerwijmy tam, na Jasnej Górze, jarzmo niewoli i kajdany zła wzywając na pomoc Nasza Królową – Maryję, wszystkie chóry i moce anielskie, wszystkich polskich Świętych oraz dusze naszych rodaków w czyśćcu cierpiące do potężnej modlitwy przebłagania i uwolnienia nas wszystkich i naszej Ojczyzny.
Informacje

Głównymi organizatorami są Fundacja Solo Dios Basta, Ojcowie Paulini oraz Studio Filmowe „Mikael”.

Jako główny celebrans Mszę Świętą poprowadzi Jego Eminencja ks. abp. Stanisław Gądecki.

Głównymi prelegentami będą Księża Antonello Cadeddu i Henrique Porcu – przełożeni wspólnoty Przymierze Miłosierdzia i odpowiedzialni za ewangelizację w diecezji San Paulo (Brazylia), oraz ks. Piotr Glas – egzorcysta.

Wydarzenie jest całodniowe od 11:00 do 19:00, z dwugodzinną przerwą na posiłek.

Przewidziane są trzy konferencje, Msza Święta, Adoracja.
Źródło: milujciesie.org.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *