News will be here

„Biznes dobrze zaprojektowany”- IX Konferencja Sieci Przedsiębiorczych Kobiet

Przestaw się na design thinking! 30 listopada przyjdź na IX Konferencję Sieci Przedsiębiorczych Kobiet pod hasłem „Biznes dobrze zaprojektowany” i włącz myślenie projektowe w codzienne funkcjonowanie swojej firmy tak, aby odniosła sukces. Spotkanie odbędzie się w Muzeum Historii Żydów Polskich w Warszawie.

Design is not just what it looks like, design is how it works… Te dobrze znane słowa Steve Jobsa najlepiej opisują podejście do współczesnego biznesu. W dzisiejszych czasach słowo design zmieniło znaczenie. Jeśli chcesz założyć firmę, uprzednie zaprojektowanie modelu biznesowego czy oferty pozwala zwiększyć szansę na powodzenie i zmniejszyć koszty developmentu. Prowadząc już biznes, codziennie coś projektujesz, choć nie określasz tego mianem projektu: marki, produkty, usługi, procesy, innowacje.

Jak zatem włączyć myślenie projektowe w codzienne funkcjonowanie swojej firmy? Czym jest design thinking i z jakich technik projektowych korzystają Google, Apple, Facebook? Na te i wiele innych pytań odpowiemy podczas IX Konferencji Sieci Przedsiębiorczych Kobiet. To idealna okazja do wymiany doświadczeń, networkingu i inspiracji dla Twojego własnego biznesu. Skorzystaj z doświadczenia projektantów marek.

Program konferencji:

9.30 – Start

10:00 – Radosław Ratajczak, SHOPA, Design Thinking jako metoda projektowania biznesu

10:30 – Małgorzata Leniarska, Dragon Rouge, Branding – krótka instrukcja obsługi.

11:30 – prof. Piotr Płoszajski SGH Czwarta Rewolucja Przemysłowa: Trudne i fascynujące czasy dla biznesu

12:00 – Przemek Modrzewski, Internetowe rewolucje, Google

14:30 – sesja „Be the change” – wystąpią: prof. Anna Giza Poleszczuk (Uniwersytet Warszawski), Beata Pawłowska (Oriflame) i Izabela Zawisza (KF Nicollum, Biznes w Kobiecych Rękach).

Bilety do nabycia pod linkiem: https://ixkonferencjaspk.evenea.pl/
Źródło: news.tv

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *