News will be here

Bóg mnie wysłuchał i jestem dziadkiem

O dar potomstwa proście swoich kapłanów, niech błogosławią , przykładają ręce, stuły na brzuchy matek. Jak dziecko prosi o chleb, Ojciec poda kamień?To Jezus jest najlepszym lekarzem.
Niech będzie Pochwalony Jezus Chrystus!
dziadek-3-300x176Świadectwo, które chcę złożyć, powinno zaistnieć już kilka miesięcy temu, ale tak się składało, że chciałem osobiście wyrazić wdzięczność Jezusowi w Sanktuarium
św. O. Pio. Jednak ciągłe przeszkody powodują, że złożę je pisemnie w liście, a jak dobry Bóg pozwoli to z radością powtórzę na spotkaniu Wspólnoty.
Na imię mam Sławek. Moja córka wyszła za mąż za bardzo dobrego człowieka, ale mijały lata a rodzina się nie powiększała. Wizyty u lekarzy, którzy nie mogli znaleźć przyczyny, modlitwy (pewnie niedoskonałe) również nie przynosiły skutku. Cztery lata małżeństwa a wyczekiwanego dziecka nie ma.

W grudniu 2014r. Pojechałem wraz z córką na spotkanie Wspólnoty i modliłem siędziadek-1-300x200
o dar poczęcia dla córki i zięcia. W czasie tego spotkania o. Daniel zapowiadał, że ci, którzy modlą się o dar macierzyństwa i ojcostwa zostali wysłuchani. A dziś moja córka jest szczęśliwą matką, a ja dziadkiem.
Jeśli ktoś chce policzyć, to niech spróbuje. Na Przeprośnej Górce byłem 13 grudnia 2014r. a wnuk urodził się 12 września 2015r. !
Chwała Panu!
Źródło: cudajezusa.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *