News will be here

Apel Królowej Nieba o wejście do Królestwa Bożej Woli

Apel Królowej Nieba
Apel Królowej Nieba

Poniższy apel jest zaczerpnięty z książki Luizy Piccarrety „Dziewica Maryja w Królestwie Woli Bożej”, w której Królowa Nieba zaprasza nas do życia w Woli Bożej.

Virgin Mary on a cloud up in heaven
Virgin Mary on a cloud up in heaven

Najdroższe dziecko, odczuwam nieodparte pragnienie zstąpienia z Nieba, i złożenia ci Moich matczynych wizyt. Jeśli zapewnisz Mnie o swojej miłości dziecka, oraz o wierności, to Ja pozostanę na zawsze z tobą, w twojej duszy, aby być twoim nauczycielem, wzorem, przykładem i najczulszą Matką.

Ja przychodzę, żeby zaprosić cię do wejścia do Królestwa twojej Mamy, to jest do Królestwa Woli Bożej i pukam do drzwi twojego serca, abyś Mi je otworzyła. Czyż nie wiesz, że własnymi rękoma przynoszę ci tę książkę jako prezent, ofiarowuję ci ją z matczyną pieczołowitością, abyś ty z kolei, czytając ją, mogła nauczyć się nie żyć już więcej życiem ziemi, ale życiem Nieba?

Ta książka jest ze złota, moje dziecko. Będzie ona kształtowała twoje duchowe bogactwo i twoje szczęście, również tu, na ziemi. W niej znajdziesz źródło wszelkiego dobra: jeśli jesteś słaba, to odzyskasz siły, jeśli jesteś kuszona, to osiągniesz zwycięstwo, jeśli popadłaś w grzech, to znajdziesz współczującą i silną rękę która cię ponownie podniesie. Jeśli czujesz się zmartwiona, to znajdziesz pocieszenie, jeśli zimna – najwłaściwszą drogę, żeby się ogrzać. Jeśli jesteś głodna, to będziesz się radować przewybornym pożywieniem Woli Bożej. Z Nią nie będzie ci brakowało niczego, nie będziesz już nigdy samotna, ponieważ twoja Mama będzie ci dotrzymywać słodkiego towarzystwa i z całą Swoją matczyną troską podejmie się zobowiązania uczynienia cię szczęśliwą. Ja, Niebieska Władczyni, zatroszczę się o wszystkie twoje potrzeby, pod warunkiem, że zgodzisz się żyć w zjednoczeniu ze Mną.

Jeślibyś znała Moje tęsknoty, Moje żarliwe westchnienia, jak również Moje łzy, jakie wylewam z powodu moich dzieci! Gdybyś wiedziała, jak Ja płonę z pragnienia, żebyś słuchała Moich lekcji, całych o Niebie, i uczyła się żyć Wolą Bożą!

W tej książce zobaczysz cuda, znajdziesz Mamę, która kocha cię tak bardzo, że aż do poświęcenia dla ciebie Swojego własnego ukochanego Syna, po to, żeby pozwolić ci żyć takim samym życiem, jakim Ona żyła na ziemi.

O proszę, nie zadawaj Mi tego bólu, nie odrzucaj Mnie. Zaakceptuj ten dar z Nieba, jaki Ci przynoszę, przyjmij moje wizyty i moje lekcje…! Wiedz, że przewędruję cały świat, pójdę do każdej osoby, do wszystkich rodzin, do zgromadzeń religijnych, do każdego narodu, do wszystkich ludzi, a jeśli zajdzie potrzeba, to będę krążyła poprzez całe stulecia, aż jako Królowa uformuję moich ludzi, a jako Matka, moje dzieci, które będą znały Wolę Bożą i doprowadzą, że będzie Ona rządziła wszędzie.

To jest przyczyną tej książki. Ci, którzy przyjmą ją z miłością, będą pierwszymi szczęśliwymi dziećmi należącymi do Królestwa Bożego Fiat, a Ja złotymi literami wypiszę ich imiona w Moim matczynym Sercu.

Czy widzisz, moje dziecko? Ta sama nieskończona Miłość Boga, Który podczas Odkupienia chciał użyć Mnie, ażeby Słowo Przedwieczne zstąpiło na ziemię, teraz ponownie powołuje Mnie na stanowisko, powierzając Mi trudne zadanie, zaszczytny mandat uformowania na ziemi dzieci Królestwa Swojej Bożej Woli. Dlatego też, z matczyną troskliwością przystępuję do pracy, przygotowując dla ciebie drogę, która cię poprowadzi do tego szczęśliwego Królestwa.

Dla tej przyczyny udzielę ci zaszczytnych i niebiańskich lekcji, a na końcu nauczę cię specjalnych i nowych modlitw, dzięki którym będziesz angażowała Niebo, słońce, stworzenie, Moje własneNiepokalana-MB życie i życie Mojego Syna, oraz wszystkie czyny świętych, aby w twoim imieniu upraszały Królestwo godnej uwielbienia Woli Bożej. Te modlitwy posiadają największą siłę, ponieważ przywołują Boże działanie Samo w Sobie. Pod ich wpływem Bóg będzie się czuł rozbrojony i zwyciężony przez stworzenie. Dzięki sile tego wsparcia, będziesz przyspieszała nadejście tego najszczęśliwszego Królestwa, i wraz ze Mną sprawisz, że Wola Boża będzie czyniona jako w Niebie, tak i na ziemi, zgodnie z pragnieniem Bożego Mistrza.
Odwagi, moje dziecko, spraw mi tę radość, a Ja cię pobłogosławię.
Źródło: wolaboza.org

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *