News will be here

Cover „Napraw” zespołu Lemon w wykonaniu Eweliny Kierepki

eweliay-kierepkaKanał MvTv Poland na Youtube zainteresował się niedawno wokalistką EWE. Tym pseudonimem artystycznym posługuje się piękna, 22-letnia dziewczyna z Lublina, Ewelina Kierepka, tworząca klimaty rock/pop, śpiewająca mocnym głosem i pisząca własne teksty w języku polskim.

Zainteresowanie mediów wokalistką zaczęło się w kwietniu 2014 roku, gdy w portalu Ising.pl ukazał się cover wokalistki ,,Napraw’’ zespołu Lemon.
– Cover „Napraw” zespołu Lemon bardzo szybko zdobył popularność i znalazł się na 10. miejscu najpopularniejszych wykonań spośród ponad 4 tysięcy nagrań – wylicza etapy swojej pracy artystycznej Ewelina Kierepka. – Ten cover do tej pory zdobył już blisko dwa tysiące wyświetleń
oraz już prawie sto komentarzy.

W 2014 roku 26 czerwca ukazał się utwór ,,Nie wiem, co’’, w którym EWE jest autorką również tekstu, który powstał do kompozycji Krystiana Kiesia, gitarzysty z zespołu Masakabra. Został zrealizowany w studiu nagraniowym ,,Gmik’’. Utwór ,,Nie wiem co’’ do tej pory zdobył ponad 4 tysiące wyświetleń w portalach Youtube i Ising.

biznes-portalpolski

W tym samym, 2014 roku wokalistka nagrała kolejny cover ,,Nie zawiedź mnie’’ zespołu Virgin, który do tej pory zdobył ponad tysiąc wyświetleń i również został dobrze przyjęty.

EWE, Ewelina Kierepka śpiewa także na rzecz podopiecznych Fundacji Uśmiech Puchatka www.Fundacja-Usmiech-Puchatka.pl

Portal Polski we współpracy z www.RadioPomost.pl poszukuje współpracowników we wszystkich regionach kraju i za granicą, wśród Polonii, ludzi dobrej woli i otwartych serc, którzy mogą przyłączyć się do wspierania dzieci, podopiecznych Fundacji Uśmiech Puchatka, potrzebujących pomocy, naszej, dorosłych.

Kontakt: tel. 799- 017 – 561, email: inkubator[@portalpolski.pl

W kwietniu 2015 roku EWE odważyła się nagrać cover w językuewe niemieckim ,,Rette Mich’’ zespołu Tokio Hotel w warszawskim studiu Sound Factory przy współpracy z producentem muzycznym Pawłem Gawlikiem, który współpracował już z takimi wokalistami, jak Dawid Kwiatkowski, Doda, Iwona Węgrowska czy Candy Girl.

A niedawno, kilka miesięcy temu ukazał się kolejny, drugi utwór o prowokacyjnej nazwie ,,Bladź’’ i zdobył do tej pory także już ponad tysiąc wyświetleń.
Źródło: portalpolski.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *