News will be here

12 stycznia w Warszawie warsztaty z Moniką Honory

monika-honoryW czwartek, 12 stycznia w Kawiarni MJUD, przy ulicy Kubusia Puchatka 8 w Warszawie odbędą się warsztaty z autorką nowatorskiego programu odchudzającego – Moniką Honory. Podczas eventu zostaną poruszone tematy związane z czerpaniem przyjemności z jedzenia, bezpieczną utratą wagi bez efektu jojo, czy zdrowym stylem życia w ujęciu holistycznym.

Monika Honory przez większość życia zmagała się z problemem nadmiaru kilogramów. Pierwsze próby utraty wagi podejmowała jeszcze jako mała dziewczynka, jednak bezskutecznie. Po przetestowaniu kilkunastu popularnych diet, dających krótkotrwałe efekty, postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce. Po konsultacjach z lekarzami, a także bazując na własnej wiedzy, stworzyła autorski program „Przemiany wg Moniki Honory”. Podstawą programu są lekkostrawne, a zarazem sycące i pełnowartościowe posiłki, czyli… zupy!

Szukałam pomysłu na potrawy, które są łatwo przyswajalne i nie obciążają organizmu, ale przy tym pozwolą zaspokoić głód. W ten sposób powstał program Przemian, dzięki któremu każdy ma szansę, tak jak ja schudnąć nawet 40 kilo i tym samym odmienić swoje życie – zachęca Monika Honory.

Warsztaty, dla osób interesujących się tematyką zdrowego żywienia zarówno w ujęciu fizycznym oraz psychicznym, odbędą się w czwartek, 12 stycznia w Kawiarni MJUD, ul. Kubusia Puchatka 8 (Metro Nowy Świat – Uniwersytet) w Warszawie. Podczas spotkania prowadzonego przez Monikę Honory – holistycznego eksperta ds. żywienia, będzie można dowiedzieć się m.in. jak jeść, żeby schudnąć, dlaczego polskie, smaczne zupy są tak ważne dla dobrej przemiany materii oraz co zrobić, żeby nie powrócił efekt jo-jo? Start o godzinie 18:30, spotkanie potrwa ok. 2 godzin.

Informacje na temat biletów dostępne są na stronie http://www.monikahonory.pl/produkt/spotkanie-z-monika-honory-w-warszawie/ .

Dodatkowych informacji udziela:

Agnieszka Kozak

e-mail: agnieszka.kozak@procontent.pl

kom. +48 881 337 333
źródło:newsrm.tv

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *