News will be here

Sprawdź czy masz takie święte obrazy z gestami satanistycznymi

Co zrobić z obrazami z gestami satanistycznymi?

Ksiądz Paweł mówi: spalić, nie trzymać w domu.
Boli fakt, że katolickie wydawnictwa wydają tego typu obrazy.

gesty-satanistyczne-i-masonske-7-300x211Wydawnictwa powinny sprawdzić pracowników pracujących w nich, a jeśli działają te wydawnictwa świadomie to wołamy o nawrócenie i nie deprawowanie tych maluczkich.
Diabeł, głupek to małpa i wszystko robi odwrotnie do Boga.
Masoneria Kościelna jest faktem i o tym mówi Maryja już wielokrotnie.

gesty-satanistyczne-i-masonske-10-300x137

Przestrzegamy, ale też apelujemy o rozsądek i badanie spraw dokładnie. Pamiętajmy, że diabeł i jego służba także już w Kościele Katolickim, szczególnie wśród hierarchii nic nie mogą uczynić uczniom Chrystusa i odniosą klęskę w ostatecznym rozrachunku.gesty-satanistyczne-i-masonske-8-210x300 Trzeba się za nich modlić modlitwą którą ułożył św Maksymilian Maria Kolbe, a którą wpływy kościelne masońskie spłyciła ,w oryginale brzmi:

O MARYJO bez grzechu pierworodnego poczęta
Módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy. I za tymi, którzy się do Ciebie nie uciekają, a zwłaszcza za nieprzyjaciółmi Kościoła Św. masonami i poleconymi Tobie. Amen.

Módlmy się często tą modlitwą oryginalną.
Św. Maksymilian przestrzega również, aby występując przeciw­ maksymilian-maria-kolbe-300x201wrogom Boga i Kościoła, nie wpaść w pułapkę nienawiści, gdyż wszystkich ludzi mamy kochać i modlić się za nich, w szczególności za masonów, a występować jedynie przeciw ich grzechom.

źródło: cudajezusa.pl

3 Comments

 1. kaziutek

  chce sie dowiedziec czy ten znak „lewa reka jezusa” wygiety maly palec nienaturalnie to zly znak? jesli tak prosze o odpowiedz poniewaz mam 1 taki obraz

  1. Aneta Malanowska

   Pan Jezus lewą rękę trzyma na sercu całą dłonią, prawą rękę ma uniesioną i błogosławi. W razie wątpliwości można zrobić zdjęcie telefonem lub zabrać obraz i pokazać księdzu. Obrazów pojawiło się wiele i niestety niektóre są fałszywe. Pozdrawiamy

 2. Danuta Bandrowska

  Czy obraz Matki Bożej z Szensztatu jest prawdziwy ..palce lewej ręki układ ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *