News will be here

Święty Józef znalazł dla mnie męża

Jak działa św. Józef

Chcę się podzielić moim świadectwem, w jaki sposób Święty Józef znalazł dla mnie męża.
sw_jozef-200x300Przez całe życie byłam osobą samotną, bardzo pragnęłam poznać kogoś wartościowego, z kim mogłabym stworzyć rodzinę.
Zakochałam się w miłującym Boga mężczyźnie, który nie odwzajemniał mojego uczucia. Ta platoniczna relacja mocno mnie raniła i miałam za to żal do Pana Boga, że nie dane mi było otrzymać miłości tego chłopca.

W tym ciężkim dla mnie czasie dostałam od koleżanki książeczkę z nowenną do Św. Józefa. Zaczęłam ją odmawiać z wielką wiarą, że Święty Józef pomoże mi znaleźć męża, jednocześnie godząc się z myślą, że może nim być ktoś inny. Podczas modlitwy dokładnie opisywałam Św. Józefowi cechy, które pragnęłabym u swojego przyszłego męża. Siódmego dnia nowenny, na zgromadzeniu wspólnoty do której należę podszedł do mnie mój współbrat, którego prawie nie znałam i poprosił mnie o kontakt. Jak sam mi później wyznał, poczuł się tak, jakby sam Duch Święty wypchnął go do mnie. Na początku nie miałam ochoty się z nim spotkać z powodu sporej różnicy wieku między nami, jednakże dałam mu szansę upatrując w tym działania Św. Józefa.

Dzisiaj ten mężczyzna jest moim mężem, bardzo go kocham i nieśw-Józef-1-201x300 widzę świata poza nim. Ma dokładnie te cechy, o które się modliłam a przede wszystkim dzięki niemu staję się lepszym człowiekiem.
Dziękuję Tobie Święty Józefie za najcudowniejszego męża na świecie oraz za wszelkie łaski, które dzięki Tobie otrzymujemy.
Polecam wszystkim poszukującym miłości i pomocy w znalezieniu pracy aby zawierzyli się Świętemu Józefowi i przede wszystkim mu zaufali!
M.
źródło: cudajezusa.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *