News will be here

Warszawa zaprasza na „Walentynki”. Na zakochanych czekają niespodzianki

Ghelamco_Warsaw-Spire_plac-Europejski_Kocham-WarszawęNa tegoroczne Walentynki Ghelamco przygotowało dla zakochanych mieszkańców Warszawy wyjątkową niespodziankę. Iluminacja na szczycie Warsaw Spire rozbłyśnie 14 lutego najpiękniejszymi miłosnymi wyznaniami. Dołączając do facebookowego wydarzenia Zakochana Warszawa można wziąć udział w konkursie i w niekonwencjonalny sposób wyznać miłość swojej drugiej połówce. Do końca akcji zostało już tylko 8 dni, a jej finał przewidziano oczywiście w święto zakochanych.

Tegoroczne Walentynki na placu Europejskim upłyną pod znakiem nieszablonowych miłosnych wyznań. Między godziną 18.00 a 20.00 iluminacja świetlna na szczycie Warsaw Spire oddana zostanie bowiem w ręce zakochanych. Pojawią się na niej najpiękniejsze wyznania wyłonione w konkursie organizowanym przez Ghelamco.

Aby wziąć udział w zabawie i wyznać miłość swojej drugiej połówce na szczycie Warsaw Spire, wystarczy dołączyć do wydarzenia Zakochana Warszawa na facebookowym profilu placu Europejskiego. Od 14 stycznia do 9 lutego można zgłaszać swoje propozycje miłosnych wyznań, a najpiękniejsze z nich pojawią się w Walentynki na szczycie Warsaw Spire.

Warsaw Spire to najwyższy budynek biurowy w Polsce, mieszczący się przy placu Europejskim – w bliskim sąsiedztwie Ronda Daszyńskiego. Wyjątkowa iluminacja, na której pojawią się walentynkowe wyznania, zawisła na 160 metrach wysokości. Przebiega wokół elewacji budynku wieżowego i zajmuje aż 11 kondygnacji. Ogromny ekran o wymiarach 39 m wysokości i 71 m szerokości stanowi jeden z największych i najnowocześniejszych ekranów w kraju. Składa się z 70 000 energooszczędnych diod. Na co dzień pojawia się na nim napis Kocham Warszawę – w ślad po neonie, który w trakcie budowy Warsaw Spire zawisł na budynku. W grudniu 2016 r. w nowej odsłonie neon zagościł na placu Europejskim.
źródło: newsrm.tv

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *