News will be here

Świadectwo uzdrowionego z guza mózgu

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.
Pisząc świadectwo chciałem podzielić się tym co Jezus dla mnie uczynił podczas Mszy świętej z modlitwą o uzdrowienie prowadzoną w Sosnowcu.
Jezus-uzdrawia-guz mózguWszystko rozpoczęło się około roku temu kiedy pojawiły się pierwsze bóle głowy. Stany bólowe trwały dosyć długo i były nie do zniesienia. Zacząłem na własną rękę zażywać przeciwbólowe lekarstwa ale nic nie pomagały. Po pewnym czasie moja żona zachęciła mnie do tego abym poszedł do lekarza. Wysłano mnie na tomograf komputerowy głowy oraz rezonans magnetyczny.

Badania wykryły ciężką chorobę guza mózgu . Przerażenie niesamowite nie potrafiłem z nikim rozmawiać. Bo sama myśl o chorobie mnie przytłaczała.
Jednak w marcu 2016 roku udaliśmy się z żoną na Mszę Świętą z modlitwą o uzdrowienie, prowadzoną przez ojca Łukasza. W czasie tego spotkania doświadczałem bardzo wiele myśli, które mnie wewnętrznie przygnębiały natomiast w sercu wołałem z całych sił Jezusie Synu Dawida ulituj się nade mną.

W czasie tych wewnętrznych myśli usłyszałem słowa poznania,Monstrancja3 które ojciec wypowiadał, że jest pośród nas osoba która choruje na nowotwór mózgu i Tą osobę Jezus uzdrawia. Kiedy usłyszałem te słowa tak bardzo mi serce zabiło i powiedziałem sobie Panie jeśli mnie uzdrowisz będę już całkowicie z całą rodziną przynależał do Ciebie. I tak z tymi słowami pozostałem. Ojciec podziękował Jezusowi za uzdrowienie i Ja w sercu uczyniłem to samo.

Wracając do domu powiedziałem mojej małżonce że Jezus mnie uzdrowił ona aż tak temu nie dowierzała. A ja w sercu wierzyłem w to głęboko i się nie zawiodłem.
Jezus-uzdrawia-300x185Po przejściu kolejnych badań onkologicznych okazało się że guz został wchłonięty i nie ma po nim śladu. Dziś wiem, że Bóg jest Ojcem, który wysłuchuje naszego wołania a Jego moc przezwycięża wszelkie choroby .
Pragnę podziękować Panu Bogu za łaskę drugiego życia.
Z Panem Bogiem.
Ryszard z żoną i dziećmi.
źródło: cudajezusa.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *