News will be here

Zrób wszystko, żebyś się tam nie znalazł!

Zrób wszystko co konieczne żebyś się tam nie znalazł. Ale zacznij od teraz…
W 2009 roku młoda koreańska artystka, która uczęszczała na całonocne czuwania modlitewne doznała pewnego razu widzenia Jezusa Chrystusa, który pokazał jej piekło i zachęcił do namalowania tego co widziała by ludzie uwierzyli że piekło istnieje.

Ludzie szemrzący w sercu oraz wiecznie niezadowoleni ze swego losu także znajdują się w piekle.

(1Kor 10, 10) – „Nie szemrajcie, jak niektórzy z nich szemrali – i zostali wytraceni przez dokonującego zagłady”
Podczas gdy człowiek ogląda brutalne świeckie filmy jego dusza jest poddawana udręczeniom i w efekcie jest raniona przez demony, mimo iż sam oglądający tego nie odczuwa. Oglądanie świeckiej telewizji przez chrześcijan nie pomaga im rozwijać miłosnej relacji z Chrystusem.

(*) – brutalność nie tylko filmów i programów, ale i gier komputerowych oraz zapewne i brutalności w muzyce.
Kara dla kłamców.
(Prz. 20, 17) – „Ze smakiem je człowiek chleb oszustwa, lecz potem usta jego są pełne żwiru.”pieklo-300x214
Robaki i insekty w piekle przeznaczone są dla tych co grzeszyli rozumem i nie przyjmowali prawd o Jezusie; dla tych co mieli złudne koncepcje na temat piekła i zbawienia np.: wydawało im się, że wystarczy, iż uwierzą w Jezusa by dostać się do Nieba, inni, że jak umrą to będzie to koniec i nic więcej ich nie czeka, jeszcze inni żyli sobie tak jak chcieli i jak im się podobało; tak jakby Boga nie było.

Insekty i robaki są znacznie większe niż tu na Ziemi, wychodzą i wchodzą przez usta, głowę, uszy; oczy, okaleczając i zżerając części pieklo-4-212x300ciała.
Ludzie, którzy nie próbowali podporządkować swojego myślenia(swojej woli) woli Bożej są w piekle.

Ta męka w piekle była dla tych chrześcijan, którzy(nie ewangelizowali) nie przekazywali dobrej nowiny ludziom zagubionym; dla tych, którzy ignorowali swoje powołanie.

(1Kor9, 16) – „Nie jest dla mnie powodem do chluby to, że głoszę Ewangelie. Świadom jestem ciążącego na mnie obowiązku. Biada mi bowiem, gdybym nie głosił Ewangelii!”

Jezus wybacza nam nasze winy gdy żałujemy.

Kiedy żałujemy i modlimy się do Boga, armie Aniołów zstępują z Nieba i przeszywają mieczami demony nas otaczające.

Żałuj za swoje grzechy i wierz w Jezusa. Jeśli tak będziesz czynił Niebo czeka na Ciebie a nie Piekło. Niebo to miejsce, w którym cieszysz się życiem na wieczność.
Nie daj się zwątpieniu, przygnębieniu, złości ,lęku , nerwom, depresji bo one pochodzą do szatana , diabła węża,

Dąż do dobroci, uczynności , uśmiechu, miłości, ona pochodzi od Boga.
Pamiętaj co powiedział Jezusjezus-krzyz-300x211
Jeśli chcesz się zmienić to możesz w tej chwili , powiedz wypowiadam walkę z demonem i będę się starał z całych sił dążyć do Chrystusa i Go poznawać.
Kiedy ostatnio czytałeś coś o Jezusie? To jak możesz twierdzić , że Go poznajesz i znasz, jeżeli nawet w tym dniu kiedy to czytasz nie poświęciłeś Mu nawet 15 min na rozmowę lub rozmyślanie o Jezusie i Jego obiecanym Niebie.
Źródło: cudajezusa.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *