News will be here

Chrystus przygotowuje Erę Swojego trzeciego „Fiat”

Uzdrowienie Moc Koronki do Miłosierdzia Bożego

Poniżej niektóre fragmenty zaczerpnięte z pism Sługi Bożej Luziy Piccarrety opisujące nadejście nowej Ery Miłości, Ery pokoju i wolności, w której Wola Boża będzie spełniana na ziemi, tak jak jest spełniana w Niebie.

Nadchodzi nowa Era, Era spełnienia Woli Boga na ziemi

„Córko moja, świat jest wywrócony do góry nogami i wszyscy czekają na zmiany, na pokój, na nowe rzeczy. Oni sami gromadzą się razem, aby się naradzać i są zaskoczeni, że nie mogą nic wskórać ani podjąć poważnych decyzji. Tak więc prawdziwy pokój nie nadchodzi i wszystko kończy się na słowach, a nie na faktach. I mają nadzieję, że inne konferencje mogą doprowadzić do poważnych decyzji, ale daremnie czekają. W międzyczasie, w tym oczekiwaniu, wszyscy są w strachu i niektórzy przygotowują się do nowych wojen, inni liczą na nowe podboje. A tym samym ludzie ubożeją, ogołacają się doszczętnie i gdy tak czekają, zmęczeni smutną, burzliwą i krwawą obecną erą, która ich otacza, wypatrują i wyglądają nowej ery pokoju i światła.

Świat jest dokładnie w tym samym punkcie, gdy Ja miałem przyjść na ziemię. Wtedy wszyscy oczekiwali wielkiego wydarzenia, nowej ery, która istotnie nastąpiła. Tak jest teraz. A ponieważ ma nadejść wielkie wydarzenie, nowa era, w której Wola Boga będzie spełniana na ziemi, tak jak w Niebie, wszyscy oczekują tej nowej ery, zmęczeni tą obecną, nie wiedząc, czym ta nowość, ta zmiana jest, dokładnie tak, jak nie wiedzieli tego, kiedy Ja przybyłem na ziemię. To oczekiwanie jest pewnym znakiem, że godzina jest blisko, ale najpewniejszym znakiem jest to, że Ja ujawniam to, co chcę uczynić i zwracając się do duszy (dokładnie tak, jak zwróciłem się do Mojej Mamy, zstępując z Nieba na ziemię), powiadamiam ją o Mojej Woli, o dobrach oraz efektach, jakie Ona zawiera, ażeby przekazać Ją w darze dla całej ludzkości.” (14.07.1923)

Pan przygotowuje Erę Swojego trzeciego „Fiat”

„O niegodziwy świecie, czynisz wszystko, co tylko możesz, aby Mnie wyrzucić z oblicza ziemi, aby Mnie wygnać ze społeczeństwa, ze szkół, z rozmów, ze wszystkiego. Spiskujesz, jak zburzyć świątynie i ołtarze, jak zniszczyć Mój Kościół i zabić posługujących Mi, podczas gdy Ja przygotowuję dla ciebie Erę Miłości, Erę Mojego trzeciego «Fiat». Ty będziesz postępował swoją drogą, żeby Mnie przepędzić, a Ja ogłuszę cię Miłością, będę śledził cię od tyłu, wyjdę ci naprzeciw, aby ogłuszyć cię Miłością. Tam gdzie Mnie wygnałeś, tam też wzniosę Mój Tron i będę panować bardziej niż przedtem – i to w bardziej zaskakujący sposób, tak że ty sam upadniesz do stóp Mojego Tronu, jakby skrępowany potęgą Mojej Miłości.”

Ach, córko moja, stworzenie szaleje coraz bardziej w złu. Ileż spisków zrujnowania knują! Osiągną oni punkt wyczerpania samego zła, ale gdy będą zajęci postępowaniem swoją własną drogą, Ja zadbam o to, aby «FIAT VOLUNTAS TUA»[1] został zrealizowany i spełniony, aby Moja Wola zapanowała na ziemi w całkowicie nowy sposób. Zajmę się przygotowaniem Ery trzeciego «Fiat», w której Moja Miłość ukaże się w cudowny i nadzwyczajny sposób. Ach, tak, chcę całkowicie ogłuszyć człowieka Miłością. Dlatego też bądź uważna, chcę, żebyś była ze Mną w przygotowaniu tej niebiańskiej i boskiej Ery Miłości. Pomożemy sobie nawzajem i będziemy wspólnie działać.” (08.02.1921)

Będzie to Era prawdziwej wolności: wolności stworzenia, aby przyjąć wszystko, co należy do Jezusa

„…Och, jakie swobodne ujście będzie miała Moja Miłość! Będę miał swobodne pole do działania we wszystkim, nigdy więcej przeszkód. Ile Tabernakulów zapragnę, tyle będę miał. Hostie będą niezliczone, w każdym momencie będziemy komunikować się ze sobą, a nawet będę krzyczeć «Wolność, wolność! Przyjdźcie wszyscy i wejdźcie w Moją Wolę, aby cieszyć się prawdziwą wolnością!» Ileż utrudnień znajduje dusza poza Moją Wolą! Ale w Mojej Woli jest wolna, pozwalam jej bez przeszkód miłować Mnie, jak zechce, a nawet mówię do niej: Porzuć swoją ludzką powłokę i przybierz boską. Nie jestem skąpy i zazdrosny o Moje dobra, chcę, abyś wszystko przyjęła. Kochaj Mnie bezgranicznie, weź, weź całą Moją Miłość, weź Moją Moc i uczyń Ją swoją, weź Moje Piękno i uczyń je swoim. Im więcej bierzesz, tym bardziej zadowolony jest Twój Jezus.

Ziemia wytwarza mało Tabernakulów, Hostie są policzone, oprócz

tego świętokradztwa i brak szacunku, który Mi okazują… Och, jak obrażana i krępowana jest Moja Miłość! Natomiast w Mojej Woli nie ma przeszkód ani cienia zniewagi, a stworzenie daje Mi swoją miłość, boskie zadośćuczynienie i całkowite odwzajemnienie, oraz wraz ze Mną zastępuje Mi całe zło ludzkiej rodziny. Bądź uważna i nie wychodź z miejsca, do którego cię wzywam i w którym cię pragnę.” (27.02.1919)
źródło: wolaboza.org

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *