Jak Jezus uzdrawia przez ręce kapłanów!

Uzdrowienie Moc Koronki do Miłosierdzia Bożego

Możemy wierzyć lub nie, ale Jezus działa przez kapłanów. W kościele dzieją się cuda i to jest niesamowite. Mesjasz Jezus On jest Wielki i Niepojęty !!!

Zdrowy noworodek
W czasie ciąży mojej żony, u dziecka po licznych badaniach w Warszawie lekarze stwierdzili, że najprawdopodobniej noworodek przyjdzie na świat z licznymi chorobami. Cała rodzina prosiła Pana Jezusa o uzdrowienie dziecka.
Na Mszy świętej o uzdrowienie i uwolnienie w Jarosławiu odprawianej przez o. Józefa, usłyszeliśmy słowa poznania dotyczące naszego dziecka. W piątym miesiącu ciąży Pan Jezus uczynił cud. Kolejne badania były pozytywne, a dziecko urodziło się zupełnie zdrowe.Chwała Panu!
Wdzięczny rodzic

Uzdrowienie trzustki i wątroby
Pragnę z całego serca podziękować Panu Jezusowi za uzdrowienie mojej trzustki i wątroby podczas rekolekcji ,,Uzdrowienie duchowe i fizyczne” w Krakowie w styczniu 2014 r. Rekolekcje prowadził o. Pacyfik Iwaszko. Trzustkę i wątrobę miałam mocno uszkodzone przez zażywanie tabletek psychotropowych i hormonów. Nie mogłam w ogóle jeść świeżych owoców, warzyw, a także mięsa i wędlin. Teraz mogę jeść wszystko. Dziękuję Panu Jezusowie za łaskę uzdrowienia.

Guz zniknął…
Wiara w uzdrowienie, cudowna moc oleju egzorcyzmowanego i niepodważalna siła modlitwy, to właśnie sprawiło, że pozbyłam się pewnej dolegliwości. Kilka lat temu u podstawy czaszki, w zagłębieniu na karku wyczułam maleńki guzek. Nie przejmowałam się nim, starałam się nie myśleć, co może oznaczać takie zgrubienie i tak upływał rok za rokiem. Aż do momentu, gdy w niespełna miesiąc guzek zaczął zwiększać swą objętość, boleć przy dotyku, a zarazem wytworzył w mojej wyobraźni obraz świata, który istnieje już niestety beze mnie. Bezsenne noce, ciągłe zamartwianie, niesamowity, ogromny stres, szereg badań, ustalona wizyta u chirurga onkologa i kolejne wizyty u lekarzy różnych dziedzin sprawiły, że ginęłam sama dla siebie i dla otaczających mnie ludzi.

Żegnałam się w myślach ze światem… Dzięki mojemu bratu trafiłam do kościoła, gdzie odczułam uzdrowicielską moc modlitwy, zetknęłam się z Namaszczeniem Chorych, spotkałam kapłana, od którego otrzymałam olej egzorcyzmowany i modlitwę do Matki Bożej Niepokalanej Cudownego Medalika. Otrzymałam też zapewnienie o ciągłej modlitwie za mnie, moje zdrowie i moją rodzinę. Moment ten miał miejsce 4 lipca, po miesiącu stosowania oleju (codziennie smarowałam nim guzek) wraz z odmawianiem modlitwy z niezachwianą wiarą, że będzie dobrze, dnia 6 sierpnia na karku nie wyczułam nic, co przypominałoby dawną dużą narośl. Wiem, że zniknęła ona dzięki wstawiennictwu za moją osobę i dzięki stosowaniu oleju egzorcyzmowanego, który w połączeniu z wiarą i modlitwą ma uzdrowicielską moc. Dziękuję Panu Bogu za dokonany cud. Chwała Tobie Jezu.
Magdalena
źródło: cudajezusa.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *