23-24 marca Regionalne Targi Franczyzy w Katowicach

Firmy franczyzowe zaprezentują zwiedzającym pomysły na biznes. Regionalne targi franczyzy „Pomysł na firmę” w katowickim Centrum Kongresowym[pomogą Ci wybrać najlepszy biznes dla siebie.

Targi franczyzy w Katowicach pomagają firmom franczyzowym znaleźć partnerów biznesowych w całej południowej Polsce: woj.  śląskim, małopolskim, opolskim, dolnośląskim, świętokrzyskim, podkarpackim, oraz w południowej części województw mazowieckiego, łódzkiego, lubelskiego i wielkopolskiego.
Głównym celem regionalnych targów franczyzy „Pomysł na firmę” jest nawiązanie relacji biznesowych między wystawcami, a osobami zainteresowanymi założeniem własnej firmy.

Każda zainteresowana osoba może porozmawiać z franczyzodawcą, zadać wiele pytań, upewnić się czy wybrany biznes jest dla niej. Poza tym otrzymać informacje między innymi:

  • Co zapewniło sukces rynkowy oferowanego konceptu biznesowego?
  • Jaka jest wymagana kwota inwestycji w pomysł na biznes?
  • Czy trzeba mieć doświadczenie biznesowe i na jakie szkolenia można liczyć?
  • Na jaki rodzaj wsparcia może liczyć przedsiębiorca decydując się na współpracę z franczyzodawcą?

Dla wystawców Targi to okazja, by zaprezentować swój biznes, nawiązać kontakt z potencjalnymi franczyzobiorcami i udzielić wyczerpujących odpowiedzi zainteresowanym kandydatom na franczyzobiorców. Bez wiedzy biznesowej nie ma szans na powodzenie przedsięwzięcia. Wystawcy na stoiskach i eksperci w trakcie wykładów na forum szkoleniowym, czekać będą na zainteresowane osoby. Weź udział w regionalnych targach franczyzy w Katowicach i poznaj sprawdzone pomysły na biznes.
więcej informacji na tema programu targów na http://pomyslnafirme.com/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *