Anuluj dług i uwolnij się od komornika lub firmy windykacyjnej

W długi może wpaść każdy bez względu na wiek, wykształcenie  i zajmowane stanowisko. Przyczyn jest wiele np.: choroba, utrata pracy, poręczenie pożyczki lub przysłowiowe łatanie dziur kredytem. Tym bardziej, że banki kuszą ofertami. Pożyczają praktycznie każdemu kto spłaca raty w terminie.

Historia każdej osoby zadłużonej jest inna, ale cechą wspólną jest problem ze spłatą. Mający problemy ze spłatą rachunków lub innych pożyczek, traktują (niestety) kolejny kredyt jak koło ratunkowe. Nikt przecież nie przypuszcza, że zawiązuje sobie pętlę na szyję. Z reguły każdy dłużnik sądzi, że sytuacja się poprawi i wkrótce będzie terminowo regulował swoje należności. Nieprzewidziane sytuacje życiowe sprawiają, że nie wywiąże się ze swoich zobowiązań.

W tym momencie zaczyna się jej koszmar. Wierzyciele wysyłają pisma ponaglające, a w końcu wypowiadają umowy. Po kilku miesiącach dłużnik otrzymuje pismo od komornika o zajęciu wynagrodzenia/emerytury, konta bankowego i majątku.

Odkupywanie długów
Jeśli egzekucja komornicza jest bezskuteczna, do gry wchodzą firmy windykacyjne, żyją z długów – skupują je hurtowo od wierzycieli za 10 % wartości. Dla nich to niezły biznes.

Banki lub dostawcy usług wystawiają na sprzedaż portfel wierzytelności. Firmy windykacyjne składają oferty zakupu i jeśli zostanie przyjęta, kupują dług. Wierzyciel pomimo, że nie odzyskał pełnej kwoty jest zadowolony, bo oszczędza czas związany z egzekwowaniem długu, kosztami postępowań sądowych i uwalnia kapitał firmy. Po zakupie długów firmy windykacyjne nie odpuszczają. Nękają swoich klientów telefonami i pismami ponaglającymi. Dopóki dłużnik nie podpisze ugody, windykatorzy potrafią dzwonić codziennie.Dochodzą do wniosku, że złamią dłużnika i zarobią na nim krocie.

Nigdy nie zapomną o dłużniku
Jak wiemy firmy windykacyjne kontaktują się z osobami, które wpadły w tarapaty. One są ich klientami. Nie odpuszczą, póki nie zmuszą dłużnika do spłaty. Można powiedzieć, że są gorsze od komorników. Bywa jednak i tak, że żądają spłaty nieistniejącego długu – dawno spłaconego.

W każdy poniedziałek o godz. 20 00 odbywa się darmowy webinar na który może zapisać bezpłatnie osoba mająca zadłużenie nie tylko finansowe.

Nęka Cię komornik lub firma windykacyjna i nie wiesz jak rozwiązać ten problem? Możemy Ci pomóc. Sprawdź tutaj jak to wygląda: stopwindykacji.prawnik20.pl/w06Q67
AM

3 Comments

  1. Karina

    Z firmami windykacyjnymi różnie bywa ale są i takie, które pomagają wyjść z opresji. Mam wrażenie, że teraz inaczej szkoli się ludzi do takiej pracy. Sama miałam ostatnio do czynienia z eos ksi i ku mojemu zdziwieniu byli bardzo profesjonalni i pomocni.

  2. Pioter

    Z firmami windykacyjnymi bywa różnie ale większość bez skrupułów okrada po chamsku ludzi, taki EOS KSI od 2 lat chce wyłudzić 25000 zł nękając jak bandyci telefonami po kilka razy dziennie ale na szczęście ja znam prawo i wiem że Ci oszuści nic mi nie mogą zrobić, ale ile jest osób które nie znają prawa i ich taki EOS KSI oszuka?

  3. Pioter

    Z firmami windykacyjnymi bywa różnie ale większość bez skrupułów okrada po chamsku ludzi, taki EOS KSI od 2 lat chce wyłudzić 25000 zł nękając jak bandyci telefonami po kilka razy dziennie ale na szczęście ja znam prawo i wiem że Ci oszuści nic mi nie mogą zrobić, ale ile jest osób które nie znają prawa i ich taki EOS KSI oszuka?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *