News will be here

Jak odzyskać pieniądze – odszkodowania?

Osoby poszkodowane w wypadkach w większości otrzymują zaniżone odszkodowania. Towarzystwa ubezpieczeniowe za uszczerbek na zdrowiu, wypadek komunikacyjny, wypadek w pracy czy w rolnictwie, bazując na niewiedzy ludzkiej i wypłacają kwoty według własnego uznania i to nie wszystkim poszkodowanym.
Każdy uczestnik wypadku komunikacyjnego, poza sprawcą wypadku, powinien otrzymać odszkodowanie z tytułu odpowiedzialności cywilnej sprawcy zdarzenia. O tym stanowią przepisy. Na przykład:
– kierowca autobusu spowodował wypadek – odszkodowanie należy się wszystkim pasażerom,
– zderzenie się dwóch pojazdów – odszkodowanie należy się wszystkim uczestnikom wypadku.

Dlaczego poszkodowany nie stara się o odszkodowanie?
– niewiedza – przeważnie osoba poszkodowana zwyczajnie nie wie, że za uszczerbek na zdrowiu, może otrzymać pieniądze,
– brak wiary w szansę otrzymanie pieniędzy – Towarzystwa Ubezpieczeniowe to potężne instytucje finansowe, więc mierzenie się z nimi jest stratą czasu,
– brak czasu – dochodzenie swoich praw jest czasochłonne,
– brak pieniędzy na prawnika – osoby niezamożne obawiają się kosztów, nie mają środków finansowych,
– lojalność wobec sprawcy – nie chcą występować przeciwko rodzinie czy znajomym,
– brak ubezpieczenia,
– widzą siebie na straconej pozycji,
– problemem są dokumenty do dochodzenia roszczeń.

Rozwiewamy wątpliwości
Nie ma żadnego znaczenia, czy osoby poszkodowane posiadały jakiekolwiek ubezpieczenie własne, gdyż każde świadczenie odszkodowawcze jest wypłacane z polisy odpowiedzialności cywilnej sprawcy zdarzenia – obowiązkowa polisa OC pojazdu.

Pamiętajmy, że każdy odcinek jezdni, chodnika przynależy do kogoś i to z jego polisy OC, należy starać się o odszkodowanie. Na przykład od właściciela posesji, zarządu dróg, spółdzielni, UM itd. należy się zawsze odszkodowanie.

Nawet kiedy sprawca wypadku nie posiadał wykupionej polisy OC pojazdu czy też uciekł z miejsca zdarzenia, poszkodowany otrzyma odszkodowanie w pełnej wysokości z Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego.

Sprawca wypadku – bliska osoba (mąż,ojciec), poszkodowani żona i dzieci, uzyskają wszystkie należne świadczenia. Podobnie jest ze znajomym. Nikt nie płaci z własnej kieszeni, bo odszkodowanie wypłaca Ubezpieczyciel. Cała rodzina może otrzymać pieniądze: małżonek, teściowie i dzieci.

Nikt nie musi odwoływać się w nieskończoność od decyzji odmownej,  danej firmy ubezpieczeniowej. Poszkodowany nie musi ponosić kosztów na początku, czyli nie potrzebuje pieniędzy na prawników czy sprawy w sądzie.

Wystarczy, że skontaktuje się z naszą Kancelarią i dowie się czy należy Ci się odszkodowanie oraz jaką kwotę może uzyskać. Analiza jest bezpłatna.

Jeśli nawet otrzymałeś pieniądze, sprawdzimy czy nie zaniżono Twojej wypłaty. Możesz otrzymać kwotę wyższą niż się spodziewasz. Nam zależy na tym, żebyś był zadowolony z odszkodowania.  Nasi prawnicy zajmą się wszystkim, poprowadzą sprawę za Ciebie. Dostaniesz pomoc doświadczonego i efektywnego pełnomocnika, który w Twoim imieniu będzie walczył o jak najwyższe odszkodowanie.

Pomogliśmy już w tysiącach spraw trudnych i beznadziejnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, skuteczne walczymy o należące się pieniądze osobom poszkodowanym. Spiesz się jednak, bo czas odgrywa istotną rolę, sprawy przedawniają się i nie będziemy mogli nic zrobić.

Nasza firma jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych, zatrudnia wykwalifikowany personel i posiada odpowiednie możliwości finansowe.

Czekamy na Ciebie. Nie ma głupich pytań i beznadziejnych spraw.

Napisz do nas na adres:
a.malanowska@euco.pl
Wyślij sms lub zadzwoń nr. tel. 503 073 058

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *