News will be here

XII Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej w żeglarstwie morskim – Regatta Build Cup’2019 już za nami

Na akwenach Północnej Dalmacji zakończyły się  XII Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej w żeglarstwie morskim – Regatta Build Cup’2019. Rywalizacja trwała od 31 sierpnia do 7 września. W tym roku w wydarzeniu, wzięła udział rekordowa liczba uczestników – aż 300 żeglarzy płynących na33 jachtach.Partnerem mistrzostw została po raz kolejny firma AIB,producent wysokiej jakości rozwiązań izolacyjnych.
„Sport, śpiew i rock’nroll…” – pod takim hasłem wystartowała tegoroczna edycja największych polskich regat morskich poza granicami kraju, organizowanych przez firmę FAKRO. Takie wydarzenia integrują rodzimą branżę budowlaną, promują sportową rywalizację i pozwalają na podniesienie umiejętności żeglarskich uczestników. Tradycyjnie już mistrzostwa odbyły się na urokliwych wodach Chorwacji.

Kolejne edycje regat wspierali Partnerzy, wśród nich firma AIB. – W działalności naszego przedsiębiorstwa równie ważne jak wysokiej jakości produkty, są partnerskie relacje z otoczeniem. Zaangażowanie w wydarzenie takie jak Regatta Build Cup, które od 12 lat integruje środowisko budowlane poprzez sportowe zmagania, jest doskonałą okazją do dalszego wzmacniana wzajemnych kontaktów, a wspólne żeglowanie dostarcza zawsze wielu pozytywnych wrażeń – mówi Maciej Ślączka, Prezes Zarządu AIB. Trasa tegorocznych regat wiodła po akwenach Północnej Dalmacji.

Po raz pierwszy na szlaku pojawili się m.in.: Biograd, Zadar czy marinaVeli Rat – prawdziwe perły Adriatyku, pełne interesujących zabytków.Uroczystości otwarcia i zamknięcia mistrzostw towarzyszyły występy chorwackiej grupy rockowej.
Szczegółowe informacje na ten temat tegorocznej edycji regat znajdują się na stronie internetowej: https://regaty.fakro.pl
Melania Wojas

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *