News will be here

13 września rozpoczynają się Targi zoologiczne w Bydgoszczy

W piątek 13 września w Bydgoszczy rozpoczynają się ogólnopolskie, ale także międzynarodowe Targi zoologiczne Pet Expo. Targi potrwają do niedzieli. Organizatorzy zapraszają wszystkich do Bydgoskiego Centrum Targowo – Wystawienniczym przy ul. Gdańskiej 187. Targi zoologiczne organizowane są co 2 lata. Do tej pory impreza odbywała się w Łodzi, a w tym roku po raz pierwszy będzie w Bydgoszczy.
Na targach swoje stoisko będzie miała m.in. firma Selecta HTC. Znany producent zaprezentuje dwa warianty regałów dla sklepów (styl eco) i serie swoich kosmetyków i innych produktów dla zwierząt domowych.

Równolegle z Targami zoologicznymi na tym samym terenie Targów Pet Expo przy ul. Gdańskiej 187 w Bydgoszczy odbywać się będą Międzynarodowe Mistrzostwa Groomerów. Selecta HTC, która jest na tych Targach jednym ze sponsorów, ufundowała puchary i nagrody dla trzech zwycięzców w klasie: “Czyste Rasy” oraz upominki, w postaci naszych produktów dla 50 uczestników konkursu.

Finał Międzynarodowych Mistrzostw Groomerów odbędzie się w niedzielę, 15 września br. Targi zoologiczne w Bydgoszczy potrwają 3 dni. Piątek jest dla profesjonalistów, specjalistów branży, a weekend dla milusińskich i ich opiekunów i wszystkich osób zainteresowanych.
MJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *